Kripto Analisti Nicolas Merten’e Göre Binance Coin Neden Yükseliyor?

 Kripto Analisti Nicolas Merten’e Göre Binance Coin Neden Yükseliyor?

Popüler analist ve tüccar Nicholas Merten, Binance Coin’in üçüncü en büyük kripto varlığı olma yolunda mevcut parabolik yükselişine güç veren temel nedeni açıklıyor.

Yeni bir videoda Merten, 428.000 abonesine, Ethereum’un daha hızlı ve daha uygun maliyetli hale getirilmesi için bir güncelleme olan Optimism’in dağıtımındaki son gecikmenin, belki de bazı tüccarların geçici olarak Binance Smart Chain’e geçiş yapmış olmasının başlıca nedeni olduğunu söylüyor. (BSC) altcoin ticareti yaparak BNB’nin fiyatını yükseltir.

“Ethereum, zaten sahip olduğunu düşündüğü tacı, bir protokol olarak ana katman olarak giymek istiyorsa ve boru hattından inen bir sonraki kullanıcı dalgasını yakalayacaksa, 2. katman üzerinde çok daha hızlı hareket etmesi gerekiyor. Çünkü kesinlikle sağlamlaştırmadılar. Binance Akıllı Zincir bunun kanıtıdır. Ve bu zinciri bozmanın, Ethereum’un şu anda sahip olmadığı tek bir değer önermesi bulmanın ve birinin feda etmeye istekli olduğu bir şey bulmanın ne kadar kolay olduğunu gösterdiler, bu da mutlak tam ademi merkeziyetçilik.

Şu an itibariyle, BSC ve Ethereum birbirleriyle rekabet halindeyken, Merten sonunda iki zincirin aslında bir arada var olabileceğini ve birbirini tamamlayabileceğini öne sürüyor.

“Her iki zincir de var olabilir mi? BNB, Ethereum’un üzerinde neredeyse bir katman 2 olarak hizmet veriyor olabilir mi? Bazıları buna karşı çıktı. Diğer 1. katmanların 2. katman olamayacağını söylüyorlar. Burada karşılaştırılamazlar bile. Bunun oldukça önyargılı olduğunu düşünüyorum.

BNB ve Binance Smart Chain ile hemen hemen aynı merkezi veya nispeten merkezi bileşenlere sahip olan, şu anda çalışan xDAI ve çeşitli diğer blok zinciri çözümleri ve katman 2 çözümleri var. Binance Akıllı Zincir, potansiyel 2. katman olarak kendine bir yer bulmuş olabilir mi? “

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap