Kripto Analistine Göre Bitcoin (BTC), Çok Aylı Başka Bir Düşüşe Girmenin Kenarında

 Kripto Analistine Göre Bitcoin (BTC), Çok Aylı Başka Bir Düşüşe Girmenin Kenarında

Popüler bir kripto analisti, Bitcoin’in (BTC) yeni rallileri başlatmadan önce birkaç ay boyunca piyasada olabileceğini düşünüyor.

Yeni bir tweet’te Kevin Svenson anlatır 103.000 Twitter takipçisi, Bitcoin’in Pazar günü haftalık kapanış noktasında, özellikle 50 haftalık hareketli ortalamasını geçemediği için biraz zayıflık gösterdiğini söyledi.

#Bitcoin Haftalık Kapanış – 2 dakikalık güncelleme

Olası aşağı yönlü riske işaret eden bazı uzun vadeli hareketli ortalamaları test ediyoruz. pic.twitter.com/aFxKuILgEk

— Kevin Svenson (@KevinSvenson_) 18 Nisan 2022

Tüccar ayrıca BTC’nin 20 aylık hareketli ortalamasının ve 600 günlük basit hareketli ortalamasının altına düşmekle tehdit ettiğini de belirtiyor. Bitcoin, 2020’deki pandemi ile ilgili fiyat düşüşünden bu yana 600 günlük hareketli ortalamasının altına düşmedi.

Svenson, önceki döngülerde 20 aylık hareketli ortalamanın altında kırılmanın “genellikle çok aylık bir dip dibe doğru yazıldığını” söyledi.

“Buraya taşınacak olsak bile, inanın ya da inanmayın, aslında dibe oldukça yakınız. Böyle bir şey yaparsak dünyanın sonu değil. 2014’te dört aydı. 2018’de iki ay aşağıdaydı [the 20-month] hareketli ortalama. Yani iki ila beş ay arasında herhangi bir yerde olabilir [heading] aşağı iniyoruz ve sonra yanlara doğru bir sonraki yarıya geçiyoruz. Bence şu anda büyük ihtimalle budur.”

Bitcoin, yazı yazılırken son yedi gün içinde %3’ten fazla düşüşle 40.891.80 dolardan işlem görüyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Algol/Chuenmanuse
Yorum Yap