Kripto Analistine Göre Ethereum (ETH) Rakibi Solana (SOL) ve Bir Düşük Kapasiteli Altcoin Yanıp Sönen Alt Sinyaller

 Kripto Analistine Göre Ethereum (ETH) Rakibi Solana (SOL) ve Bir Düşük Kapasiteli Altcoin Yanıp Sönen Alt Sinyaller

Yakından takip edilen bir kripto stratejisti, Ethereum (ETH) meydan okuyucusu Solana (SOL) ve bir düşük değerli kripto varlığının dibe vurma belirtileri göstermeye başladığını söylüyor.

Sahte tüccar Altcoin Sherpa, 173.100 Twitter takipçisine, akıllı sözleşme platformunun Solana’nın, Ethereum rakibinin 100 dolarlık desteğe saygı duymaya devam etmesi nedeniyle düşük bir değer biçiyor gibi göründüğünü söyledi.

“SOL: Şimdilik bazı dip işaretleri gösteriyor. Fib’in tepesindeki bir günlük kapanışı kullandı ve bu seviyelere saygı duyuldu. 100 $ civarında daha fazla kesinti ve bir yükselişten önce yetişmek için EMA’lar (üstel hareketli ortalamalar) bekleniyor.

Kaynak: Altcoin Şerpası/Twitter

Yatırımcının radarındaki bir diğer altcoin, kripto girişimlerine hizmet olarak yazılım (SaaS) çözümleri sunan bir fırlatma rampası olan DAO Maker (DAO). Altcoin Sherpa’ya göre DAO, günlük grafikte yuvarlak bir dip deseni yazdırırken bir çıkışa hazırlanıyor.

“DAO: Patlamaya başladığında bunun 3$-4$ ortalarına gideceğini oldukça güçlü hissediyorum. Bence, bu yuvarlak alt harika görünüyor. Çok iyi bir aktif ticaret değil, sadece DCA/hodl yaptığınız bir ticaret [dollar cost average/hold on for dear life] bir süreliğine ve birkaç hafta içinde sat.”

Kaynak: Altcoin Şerpası/Twitter

Kripto analisti ayrıca, Ethereum rakibi Near Protocol (NEAR) hakkında bir güncelleme sağlıyor. Altcoin Sherpa, NEAR’ın tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasının sadece bir zaman meselesi olduğunu söylüyor.

“YAKIN: Bence, bunun tüm zamanların en yüksek seviyelerini kırması an meselesi. Hala bu işin içinde, yine de sadece sallayarak ticaret yapın.”

Kaynak: Altcoin Şerpası/Twitter
Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Vink Fan/Natalia SiiatovskaiaSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap