Kripto Borsası Binance’deki Sürpriz Listelerin Ardından İki Altcoin Yükseliyor

 Kripto Borsası Binance’deki Sürpriz Listelerin Ardından İki Altcoin Yükseliyor

Stellar (XLM) blok zinciri üzerine inşa edilmiş düşük değerli bir altcoin, Binance’den sürpriz bir destek aldıktan sonra toplanıyor.

yeni bir duyuruküresel kripto borsası, gizlilik odaklı MobileCoin’in (MOB) platformunda işlem görmeye başlayacağını söylüyor.

Projenin özelliklerine göre İnternet sitesi,

“MobileCoin, dört temel konuyu ele alan güvenlik odaklı bir kripto para birimidir: güvenlik, işlem hızı, enerji tüketimi ve mobil cihazlar için optimizasyon.”

MobileCoin, her bir işlemin verilerine yalnızca gönderici ve alıcının erişebildiği mesajlaşma uygulamaları genelinde ödemelerde uzmanlaşmıştır. Bir masaüstü sürümü de mevcuttur.

Proje kendisini “PayPal gibi, ancak güvenli, basit, şifreli bir yardımcı para birimi” olarak faturalandırıyor.

Gönderilen Binance listesinin haberi Mobil Para keskin bir düzeltme yapmadan önce, iki farklı ani yükselişle yukarı doğru yükseliyor ve 3,62 dolardan %101 artarak 7,29 dolara kadar yükseliyor.

MOB, yazı yazılırken ve işlem yapılırken hala %24,4 artışla 4,42 dolardan işlem görüyor.

Ayrıca Binance’den yeşil ışık alan Nexo (NEXO), ödünç verme ve ödünç alma platformu kullanıcılarına yıllık faiz üzerinden %17’ye varan oranlarda kazanç sağlıyor.

Projenin özelliklerine göre İnternet sitesiNexo, 200’den fazla yargı bölgesinde dört milyondan fazla kullanıcıya sahiptir ve şu anda yönetim altındaki varlıklarda (AUM) 12 milyar doların üzerinde tutara sahiptir.

Binance, NEXO hakkında şunları söylüyor:

“Nexo, perakende kullanıcıları için bankacılık hizmetleri sunan blok zinciri tabanlı bir borç verme protokolüdür. [such as] ödünç verme, ödünç alma, ticaret [and] kredi kartları.

NEXO tokeni, yönetim ve platform faydalarının yanı sıra faiz ödemeleri almak için kullanılıyor.”

Yazma sırasında, Nexo yaklaşık %6 arttı ve 2.39$’dan işlem gördü. Altcoin başlangıçta %23 artışla 2,21 dolardan 2,72 dolara yükseldi ve ardından 2,29 dolara düştü.

Binance, hem MOB hem de NEXO’nun Bitcoin (BTC), Binance USD (BUSD) ve Tether (USDT) ticaret çiftlerinde takas için uygun olacağını söylüyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Natalia Siiatovskaia/Mia StendalSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap