Kripto Dev Para Tabanı NFT Koleksiyonu İçeren İnteraktif Üçleme Filmi Yapıyor Bored Ape Yacht Club

 Kripto Dev Para Tabanı NFT Koleksiyonu İçeren İnteraktif Üçleme Filmi Yapıyor Bored Ape Yacht Club

ABD merkezli önde gelen kripto değişim platformu Coinbase, Bored Ape Yacht Club’ın takas edilemez token (NFT) topluluğunu içeren üç bölümlü bir film dizisi hazırladığını söyledi.

Yeni bir tweet’te kripto borsası, NFT tabanlı topluluğun üyelerinin yardımcı olabileceğini söylüyor. oluşturmak Üçleme, Bored Apes’lerini döküm için göndererek.

Bored Ape Yacht Club’a göre, sadece maymunlar olacak döküm filmin ilk bölümü için

“Coinbase’in Bored Ape Yacht Club topluluğunun yer aldığı bir film dizisi yapması bizi heyecanlandırıyor. Sıkılmış APE NFT sahipleri, maymunlarınızı döküm için gönderin. Mutantlar, merak etmeyin, bu bir üçlemenin ilk filmi ve ikinci bölüm için kendi oyuncu seçimi çağrınızı alacaksınız.”

Coinbase ayrıca başarılı bir şekilde kullanılan maymun sahiplerinin teslim almak ApeCoin (APE) veya Bitcoin (BTC) değerinde binlerce dolar.

“Seçilmiş maymun sahipleri için 10.000 $ değerinde ApeCoin veya Bitcoin tutarındaki tazminat, Coinbase hesaplarına yatırılacaktır.

Lisans zincire kaydedilecek ve maymunla birlikte ikincil piyasaya devam edecek. Ancak ücret, asıl lisans sahibine (maymunu filme gönderen sahibine) tek seferde ödenecektir.”

Coinbase, filmlerden elde edecekleri herhangi bir kârın verilen hayır kurumuna.

“Pek olası olmasa da, filmin net geliri olması mümkün. Böyle bir durumda Coinbase, tüm net gelirlerini kar amacı gütmeyen bir kuruluşa bağışlayacak.”

Coinbase, serinin ilk filminin çıkış tarihini henüz açıklamadı.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Max9545
Yorum Yap