Kripto Devi Coinbase, Listelenmek İçin İncelenen 50 Altcoin Listesini Açıkladı

 Kripto Devi Coinbase, Listelenmek İçin İncelenen 50 Altcoin Listesini Açıkladı

Kripto borsası devi Coinbase, 2022’nin ikinci çeyreğinde potansiyel olarak listeleyeceği düzinelerce dijital varlığı duyuruyor.

1 Nisan’dan 30 Haziran’a kadar Coinbase diyor 45 Ethereum (ETH) tabanlı token ve beş Solana (SOL) tabanlı token listelemeyi düşünüyor.

Kripto borsası, yeni varlık listelerinde şeffaflığı artırmak için bilgileri önceden sağladığını söylüyor.

“Hemen başlayarak ve mümkün olduğunca fazla bilgi simetrisi sağlayarak şeffaflığı artırma çabasının bir parçası olarak Coinbase, bu blog gönderisini 2022’nin ikinci çeyreğinde listelenmek üzere incelenen varlıkları iletmek için bir pilot olarak kullanacak.”

Coinbase’in listelemeyi düşündüğü Ethereum tabanlı tokenler arasında, rakip kripto borsaları Binance ve Gemini – Binance USD (BUSD) ve Gemini Dollar (GUSD) tarafından desteklenen sabit paralar yer alıyor.

Listeleme için dikkate alınan bir diğer önemli Ethereum tabanlı altcoin, merkezi olmayan finans platformu Coin98’in (C98) yerel tokenidir.

Coinbase tarafından listelenmesi düşünülen Solana blok zincirine dayalı dikkate değer dijital varlıklardan biri, yaşam tarzı kripto projesi STEPN’in (GMT) yardımcı tokenidir.

GMT’nin başlangıçta 0,01 $ olarak listelendiği Mart ayının başından bu yana, yaşam tarzı kripto projesinin hizmet tokeni, büyük ölçüde tahterevalli pazarında %22.000’in üzerinde artış göstererek öne çıktı. GMT, yazı yazılırken 2,25 dolardan işlem görüyor.

İkinci çeyrekte listelenmesi düşünülen tokenlerin çoğu nispeten bilinmiyor ve düşük piyasa değerine sahip.

Coinbase’in listelemeyi düşündüğü 50 Ethereum ve Solana tabanlı belirteçlerin listesi, kripto borsasından bu yana bir aydan biraz fazla bir süre geçti. ilan edildi “daha ​​yüksek fiyat dalgalanmaları ve artan sipariş iptalleri dahil olmak üzere ek ticaret riskleri ile gelebilecek, genellikle yeni oluşturulan varlıkları veya daha az bilinen jetonları getirmek” olacağını söyledi.

Şu anda, Coinbase destekler yaklaşık 168 kripto varlığı.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/mükemmel sanat/SensvectorSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap