Kripto Dostu SEC Komiseri Hester Peirce, Stablecoin Düzenlemelerinin Başarısızlığa Yer Vermesi Gerektiğini Söyledi

 Kripto Dostu SEC Komiseri Hester Peirce, Stablecoin Düzenlemelerinin Başarısızlığa Yer Vermesi Gerektiğini Söyledi

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) yetkilisi Hester Peirce, gelecekteki stabilcoin düzenlemesinin bu hafta Terra’nın (LUNA) çöküşü sırasında “başarısızlığa” yer vermesi gerektiğini söyledi.

Süre konuşuyorum Perşembe günü düzenlenen yıllık Dijital Para Enstitüsü Sempozyumu’nda Peirce, stablecoin düzenlemesinin ufukta olabileceğini öngördü.

“Bence bir yer… Stabilcoinler etrafında bir miktar hareket görebiliriz. Bu, açıkçası bu hafta çok dikkat çeken bir alandır, ancak daha genel olarak, kripto içinde gerçekten çok fazla an yaşayan bir alan olduğunu düşünüyorum ve çok fazla stabilcoin kullanımı var ve bu nedenle insanlar yolun aşağısında düşünüyorlar. Bu daha da büyürse, bir tür düzenleyici çerçeveye sahip olmak ister miyiz? Bazı insanlar bunun SEC’de olması gerektiğini önerdi. Diğer insanlar bunun bankacılık düzenleyicilerinde olmasını istiyor, bu nedenle stabilcoinlere yaklaşmak için farklı potansiyel seçenekler var.”

Tanınmış bir kripto destekçisi olan Peirce, bir terimin çok farklı varlık türlerini kapsayabileceğini ve sabit paralar arasında büyük farklılıklar olabileceğini açıklıyor. Zanaat düzenlemesinin zor olduğunu, çünkü bugün var olan çeşitli stabilcoin tekliflerini ve gelecekte var olabilecek herhangi bir potansiyel teknolojiyi kapsaması gerektiğini belirtiyor.

“SEC’de yapmamızı istediğim şey, belirli bir teknolojiye uyarlanmış mevcut kurallarımızdan muafiyetler sağlamamıza izin veren düzenleyici araçlarımızı kullanmaktır ve böylece bunu yapabilirdik ve bu, Herhangi bir teknolojinin başlangıcında gerçekten önemli olduğunu düşündüğüm yineleme ve deney için.

Ve deneyle, sadece başarısızlığa da yer bırakmamız gerektiğini söylemeliyim çünkü bu açıkça yeni şeyler denemenin bir parçası. Ve çerçevemiz gerçekten bu tür deneme yanılmalara izin veriyor ve umarım onu ​​bu amaç için kullanacağız.”

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Ormalternative/SensvectorSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap