Kripto Kapitalist Arthur Hayes, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) için Dramatik Yeni Düşükler Tahmin Ediyor

 Kripto Kapitalist Arthur Hayes, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) için Dramatik Yeni Düşükler Tahmin Ediyor

Kripto değişim platformunun kurucu ortağı BitMEX, bu haftaki Terra (LUNA) çöküşünün ardından Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) fiyatlarının düşmeye devam edeceğini tahmin ediyor.

yeni bir blogda İletiArthur Hayes, büyük döngüsel düşüklere bir düşüş öngördüğü için her iki kripto varlığını da biriktirmeye hazırlandığını söylüyor.

Hayes’e göre, 20.000 dolardan BTC ve 1.300 dolardan ETH alıcısı olacak.

“Bu seviyeler, kabaca 2017/18 boğa piyasası boyunca her bir varlığın tüm zamanların en yüksek seviyelerine tekabül ediyor.”

Bitcoin, yazı yazılırken 29.878 dolardan işlem görüyor. Ethereum 2.049 dolardan işlem görüyor.

Hayes, kripto sermaye piyasalarının Terra ile ilgili herhangi bir şeye kimin aşırı maruz kaldığını belirlemesi gerektiğini söylüyor.

“Bu melodrama maruz kaldığına inanılan, ortalamanın üzerinde getiri sunan herhangi bir hizmet, hızlı çıkışlar yaşayacaktır.

Ve çoğu insanın tehlike senaryolarında bu protokollerden herhangi birinin gerçekte nasıl çalıştığını asla okumadığı göz önüne alındığında, bu önce sat, sonra oku alıştırması olacaktır. Bu, tüm yatırımcılar güven kaybettikçe ve parmaklarını emmeyi, güvenlik battaniyesini kavramayı ve fiat nakit tutmayı tercih ettikleri için tüm kripto varlıkları üzerinde ağırlık yaratmaya devam edecek.

Kan dökülmesi sona erdikten sonra kripto sermaye piyasalarına iyileşmek için zaman tanınmalı.”

Merkezi olmayan finans ödeme ekosistemi Terra, bu haftanın başlarında çöktü ve tüm değerini kaybetti.

Ancak Hayes, değer kaybetmelerine rağmen yapısal olarak uzun kripto pozisyonlarında herhangi bir değişiklik yapmadığını söylüyor.

“Bir şey olursa, sahip olduğum çeşitli altcoinleri değerlendiriyorum ve maruziyeti artırıyorum.”

Mart ayında Hayes ve BitMEX kurucu ortakları Benjamin Delo ve Samuel Reed, finansal kurumların hükümetin kara para aklama planlarını tespit etmesine ve bunlara karşı koymasına yardımcı olmasını gerektiren bir yasayı çiğnemekten suçlu bulundular.

ABD Adalet Bakanlığı (DOJ), üçlünün kara para aklamayla mücadele protokollerini kasıtlı olarak sürdürmediğini ve ülke dışında faaliyet gösterirken ABD merkezli müşterilerin işlemlerinden kâr elde ettiğini iddia etti.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Mia Stendal/S-Design1689/monkographic
Yorum Yap