Kripto Milyarder Brock Pierce, Bitcoin’in (BTC) Ya Sıfıra Düşeceğini ya da 1.000.000 Dolara Patlayacağını Söyledi

 Kripto Milyarder Brock Pierce, Bitcoin’in (BTC) Ya Sıfıra Düşeceğini ya da 1.000.000 Dolara Patlayacağını Söyledi

Kripto milyarderi Brock Pierce, Bitcoin’in (BTC) ya olağanüstü bir şekilde başarısız olacağını ya da büyük ölçüde başarılı olacağını söylüyor.

Bitcoin Vakfı başkanı olan Pierce, Fox Business röportajında ​​şunları söyledi: diyor yatırımcıların önde gelen kripto varlığına tamamen girmekten kaçınmaları gerektiğini söyledi.

“[Bitcoin] sıfıra gidebilir. İkili bir sonuç. Ya Bitcoin başına 1 milyon dolara ya da sıfıra gidecek. Biri ya da diğeri olacak, bu yüzden her şeyi oraya koymamalısın.”

Bitcoin, yazı yazılırken 36.024 dolardan işlem görüyor.

Pierce’e göre, kripto para birimi manzarası şu anda ona yirmi yıldan fazla bir süre önce internet girişimlerinin ayıklandığı teknoloji balonunu hatırlatıyor.

“Bu bana çok fazla 1999’u hatırlatıyor, değil mi? Biz o aşamadayız. Ve bundan ne çıktı? eBay ve Amazon ve her türden ilginç işletme, Dot-Com türünden 1.0 döneminden çıktı. Ve bir kısmı sıfıra gitti. Ve bence bu muhtemelen burada gördüğümüz şey için doğru olacak.

Bu, inovasyonun gerçek olmadığı ve kolektif geleceğimizde önemli bir rol oynamayacağı anlamına gelmiyor.”

Pierce, Bitcoin’e ek olarak, bir Ethereum (ETH) rakibine yoğun bir şekilde yatırım yaptığını açıkladı.

“EOS üzerine az önce dokuz haneli bir bahis yaptım. Tüm Block.one hisselerimi buna dönüştürdüm. Bu halka açık.

Ve bunun ötesinde, NFT içinde neler olduğuyla çok ilgileniyorum. [non-fungible token] Market. Geçen hafta gerçekleşen NFT.com satın alma ve lansmanının bir parçasıydım.”

NFT.com, topluluk tarafından yönlendirilen, takas edilemeyen bir token pazarıdır. izin verir kullanıcıların kendi profil galerilerini oluşturmalarını sağlar.

Merkezi olmayan uygulamalar için akıllı bir sözleşme platformu olan EOS, yazı yazılırken 2.02 dolardan işlem görüyor.

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

&nbsp Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Liu zishanSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap