Kripto Milyarder Olmak İçin Çok Geç Değil

 Kripto Milyarder Olmak İçin Çok Geç Değil

Kripto için ilginç bir zaman. Gittikçe daha fazla kurumsal yatırımcı Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve diğer kripto para birimlerini satın aldıkça, özellikle 2021’in baş döndürücü piyasa yüksekliklerinin yerini ciddi düşüşe bıraktığı için, bazı yatırımcılar tekneyi kaçırıp kaçırmadıklarını merak ediyor olabilir. 2022’nin başlangıcı.

İlk günlerinde, kripto para birimi, geleneksel olarak zengin bir geçmişe sahip olmayan genç, özgür düşünen bireylerden Bitcoin milyarderleri yaratmasıyla ünlüydü. Şimdi kriptonun ana akım haline geldiği söylenebilir, kripto serveti, Bitcoin’in bir zamanlar meydan okumaya çalıştığı uygun finans devlerinin koruyucusu haline mi geldi? Kanıtlar bunu doğrulamıyor gibi görünüyor. Aslında, günümüzün en büyük kripto etkileyicileri hala ilham verici ve çeşitli geçmişlerden, yaşlardan ve ülkelerden geliyor. Şu anda alandaki en ilham verici kripto etkileyicilerinden bazılarına bir göz atalım.

Carl ‘Ay’ Runefelt – torbalamadan top yapmaya

Sosyal medya hesabı ‘The Moon’ tarafından daha iyi bilinen Carl Runefelt, YouTube’da 500.000’den fazla abonesi ve Twitter’da bir milyondan fazla takipçisi ile en popüler mevcut kripto etkileyicilerinden biridir.

Runefelt, Bitcoin konusunda herkesin bildiği gibi yükselişte ve orijinal kripto para biriminde önemli miktarda para kazandı. Milyonlarca dolar karşılığında nadir NFT’leri kapmaktan ve yeni Bugatti’sini (ETH alım satım kârlarıyla satın aldı) takipçilerine pazar 2021’in sonunda çökerken göstermekten de çekinmiyor. Runefelt’in zenginliğiyle gurur duymaya hakkı var mı? Ne de olsa, mütevazi başlangıçlardan geldi ve röportajlarında takipçilerine aynı şeyi başarmaları için ilham vermek istediğini söyledi.

Runefelt kripto işine girmeden önce aslında kendi ülkesi İsveç’te bir bakkalda çalışıyordu. 22 yaşındaki genç bakkal işçisi, hayattan ve kariyer beklentilerinden sıkılmış ve hayal kırıklığına uğramıştı. Birikimlerini altın ve değerli metallere yatırmaya başladı, ancak bankacılık sisteminin yozlaşması ve verimsizliği karşısında hayal kırıklığına uğradı. YouTube’da bir kripto videosu görmek, 2017’de kriptoya yatırım yapması ve kendi YouTube kanalını başlatması için ona ilham verdi.

Runefelt’in kripto yatırımları başarılı oldu ve kanalı ‘The Moon’ da başarılı oldu. Runefelt, yatırım yaparak, ticaret yaparak ve takipçilerine tavsiyelerde bulunarak hayatını tamamen değiştirdi. Cazibe Yasasını ve görselleştirmenin gücünü, bugün keyif aldığı lüks yaşam tarzına yolculuğunun kilit parçaları olarak görüyor.

Runefelt şimdi Dubai’nin playboy cennetinde yaşıyor ve kripto ve NFT’lerde aktif olmaya ve kendi ödeme uygulaması Kasta’yı tanıtmaya devam ediyor. Kripto endüstrisinin diğer alanlarına genişlemesine rağmen, İsveçli paçavradan zengine yıldız, BTC’nin asla 10.000 doların altına düşmeyeceğini ve hatta önümüzdeki üç yıl içinde 200 bin dolara ulaşabileceğini iddia ederek orijinal kripto para biriminde hala yükselişte.

Hayallerinize tutunun – kripto yıldızları hala yapılıyor

Yirmili yaşlarında hayatını tamamen değiştirmeyi başaran Runefelt’in hikayesi, bugün kripto tüccarlarına ilham kaynağı oluyor ve kripto dünyası, insanların geleneksel zenginlik yolunun dışında para kazanmanın bir yolu olmaya devam ediyor.

Birçok ünlü yatırımcı seçkin kolejlerde eğitim görürken, Ethereum kurucusu Vitalik Buterin kriptoya odaklanmak için ünlü bir şekilde üniversiteyi bıraktı. 2012 yılında, 12 yaşındaki Eric Finman, 10 ila 12 dolar arasında değişen fiyatlarla Bitcoin satın alarak ailesinden 1.000 dolarlık bir hediye harcadı; bu işlemler onu 18 yaşına kadar milyoner ve bugün daha da zengin yaptı.

Altcoinlerin oynaklığı, her zaman mütevazi geçmişlerden ortaya çıkan yeni kripto etkileyicileri ile bugün hala bu kadar büyük getiriler için bir fırsat sunuyor. Rachel Siegel, mücadele eden bir yedek öğretmendi. 29 yaşında ve herhangi bir teknoloji bilgisi olmadan, kriptoya haftada yaklaşık 25 dolar yatırım yapmaya başladı ve bunu yedi haneli bir getiri, ev sahipliği ve @CryptoFinally adı altında bir kripto etkileyicisi olarak yeni bir kariyere dönüştürdü.

Kane Ellis, kripto para madenciliği yapmayı öğrendiğinde ve yıllar içinde bu Bitcoin kazançlarını çevrimiçi otomobil pazarı Carswap’ı bulmak için kullandığında ve kendisi için egzotik araba filosu satın aldığında (Runefelt, Runefelt, Maserati’yi tercih ediyor).

Bunlar, zengin ve bunun üzerine iyi bilinen profiller oluşturan kripto hayranlarının sadece iki örneği. Para kazanan, ancak spot ışığından kaçınmaya ve daha az kamusal yaşam sürmeye karar verenleri unutmayın. Gerçek şu ki, zengin kripto tüccarlarının çoğu, adını hiç duymadığınız ama kendi hayatlarına odaklanan kişilerdir.

Kripto servetine erişim hiç bu kadar kolay olmamıştı

Kripto paranın servet oluşturmak için hala harika bir araç olmasının ana nedeni, bu günlerde akıllı telefon ve internet bağlantısı olan hemen hemen herkesin pazara erişebilmesi ve bu, geleneksel servet oluşturma ürünlerine erişimi olmayan nüfusun büyük bir bölümünü güçlendiriyor.

Fırtına Kazancı Akıllı telefonunuzdan erişebileceğiniz kullanımı kolay tek bir uygulamada kripto para birimleri, endeksler, DeFi, metaverse belirteçleri ve daha fazlası dahil olmak üzere 60’tan fazla dijital varlık ile kripto ticareti ve yatırımları için en iyi hepsi bir arada platform olmaya devam ediyor. ağ. Düşük komisyonlu, kar paylaşımlı ticaret modeli ve kapsamlı eğitim makaleleri ve videoları paketi ile StormGain, yeni yatırımcılar için kriptoya en iyi giriş noktalarından biridir. Platform ayrıca bir +%20 para yatırma bonusu artışı 25 Nisan 2022’ye kadar yeni kullanıcılar için.


Yorum Yap