Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Kripto Paralar Paypal Modeline Uymayabilir

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Kripto Paralar Paypal Modeline Uymayabilir
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Decred’in kurucu ortağı Jake Yocom Piatt bu söylentilerin geçerliliğinden emin olmasa da, PayPal son rumbling’lere göre kripto varlıkları ile çalışmak için uğraşıyor olabilir. Yocom-Piatt, söylentiler sorulduğunda “Bunların söylentiler olup olmadığını söylemekte zorlanıyorum” dedi.

Eşleştirme uygun görünmüyor

Son haberler, PayPal’ın kripto ve blockchain ile ilgili iş pozisyonlarını doldurmaya çalıştığını, platformun kripto varlıklarını listelediğine dair söylentileri gösterdi. Ekleme, dijital varlıkların daha fazla kullanılabilirlik getirmesine rağmen, Yocom-Piatt, hareketin PayPal’ın sistemiyle uyumlu olmayacağını da sözlerine ekledi.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 
“Özellikle PayPal, kullanıcılarını platformlarında meşru bir şekilde edinilmiş fonlara erişimden yoksun bırakma konusunda çok az veya hiç gerekçe göstermemekle ün salıyor” dedi.

Decred kurucu kurucusu, “Fonları bu şekilde kısıtlanan kullanıcılar, kripto para birimlerinin önlemek için tasarlandığı bir şeydir, bu entegrasyonu gerçekten devam ediyorsa tuhaf bir kombinasyon haline getiriyor.”dedi.

Birkaç ay önceki bir rapor, işlemlerin işaretlenmesine ve durdurulmasına bağlı olarak, kullanıcıların PayPal ödemeleriyle ilgili zorlukları gösterdi. Slate Şubat 2020 tarihli makalesinde , “PayPal, yan kuruluşu Venmo ile birlikte ödeme notu alanında ABD yaptırımlarının ihlal edildiğini gösterebilecek anahtar kelimeleri otomatik olarak işaretleyen bir sistem kullanıyor.” Dedi .

Bu terim işaretlemesinin etrafındaki sahne, para ve özgürlük gibi güvenlik ve koruma önemini koruduğu için zor bir muammadır. Parayla ilgili olmasa da, benzer bir durum son aylarda kripto-YouTuber topluluğunu rahatsız etti, çünkü birçok üst kanal içerik işaretlemesi nedeniyle yasaklara maruz kaldı .

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap