Kripto Paralar Paypal Modeline Uymayabilir

Decred'in kurucu ortağı, kripto para birimlerinin PayPal'ın modeline uymayabileceğini söyledi.

Decred’in kurucu ortağı Jake Yocom Piatt bu söylentilerin geçerliliğinden emin olmasa da, PayPal son rumbling’lere göre kripto varlıkları ile çalışmak için uğraşıyor olabilir. Yocom-Piatt, söylentiler sorulduğunda “Bunların söylentiler olup olmadığını söylemekte zorlanıyorum” dedi.

Eşleştirme uygun görünmüyor

Son haberler, PayPal’ın kripto ve blockchain ile ilgili iş pozisyonlarını doldurmaya çalıştığını, platformun kripto varlıklarını listelediğine dair söylentileri gösterdi. Ekleme, dijital varlıkların daha fazla kullanılabilirlik getirmesine rağmen, Yocom-Piatt, hareketin PayPal’ın sistemiyle uyumlu olmayacağını da sözlerine ekledi.

“Özellikle PayPal, kullanıcılarını platformlarında meşru bir şekilde edinilmiş fonlara erişimden yoksun bırakma konusunda çok az veya hiç gerekçe göstermemekle ün salıyor” dedi.

Decred kurucu kurucusu, “Fonları bu şekilde kısıtlanan kullanıcılar, kripto para birimlerinin önlemek için tasarlandığı bir şeydir, bu entegrasyonu gerçekten devam ediyorsa tuhaf bir kombinasyon haline getiriyor.”dedi.

Birkaç ay önceki bir rapor, işlemlerin işaretlenmesine ve durdurulmasına bağlı olarak, kullanıcıların PayPal ödemeleriyle ilgili zorlukları gösterdi. Slate Şubat 2020 tarihli makalesinde , “PayPal, yan kuruluşu Venmo ile birlikte ödeme notu alanında ABD yaptırımlarının ihlal edildiğini gösterebilecek anahtar kelimeleri otomatik olarak işaretleyen bir sistem kullanıyor.” Dedi .

Bu terim işaretlemesinin etrafındaki sahne, para ve özgürlük gibi güvenlik ve koruma önemini koruduğu için zor bir muammadır. Parayla ilgili olmasa da, benzer bir durum son aylarda kripto-YouTuber topluluğunu rahatsız etti, çünkü birçok üst kanal içerik işaretlemesi nedeniyle yasaklara maruz kaldı .

Kripto Haberleri için Abone Ol

Bitcoin haberleri, Altcoin, Blockchain ve son dakika güncel haberler'e abone olun!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin

Son Eklenen Haberler

Okex’den 15 Usdt Kazandıran Kampanya Okex Kayıt Ol...

0
24 Ağustos günü duyurduğumuz OKEx kampanyamızda ilk aşama geride kaldı arkadaşlar. İlk 10 gün boyunca tüm şartları eksiksiz yerine getiren kişilerin ödülleri de sırasıyla...

OKEX Kullanım Rehberi