Kripto Pazarında Ciddi Zayıflık İşaretleri Yanıp Sönüyor

Kripto piyasası son birkaç gündür arafta durumu henüz netlik kazanmadi, çoğu büyük altcoin, yatırımcılar Bitcoin'in şu anda ticaret yaptığı kilit desteğe ve dirence nasıl tepki vereceğini yakından izledikçe bir araya geldi.

Kripto piyasası son birkaç gündür arafta durumu henüz netlik kazanmadi, çoğu büyük altcoin, yatırımcılar Bitcoin’in şu anda ticaret yaptığı kilit desteğe ve dirence nasıl tepki vereceğini yakından izledikçe bir araya geldi.

Şimdilik çoğu altcoin Bitcoin ile yakından ilişkilidir, ancak bir trader’ın BTC’nin diğer kriptolardan önemli ölçüde daha iyi performans göstermesini beklediğinden bu korelasyonun çok uzun sürmeyeceğine inanmadığını belirtmek önemlidir.

Kripto Pazarı, Bitcoin Tarafından Yönetilen Firma Konsolidasyon Aşamasına Giriyor
Birkaç aykırı değer dışında, çoğu altcoin şu anda 6,600 ila 7,000 dolar arasında sıkı bir ticaret aralığında yakalanan Bitcoin ile birlikte konsolidasyon yapıyor.

Popüler bir analist, son bir tweet’te Bitcoin’in zayıflığından bahsetti ve takipçilerine şu anda düşüşlü bir MACD çaprazının oluştuğunu ve BTC’nin günlük kapanışından önce sıçrama yapamaması durumunda doğrulanabileceğini söyledi.

Analist: Altcoinler Beklemede, Pazarın Daha Fazla düşüş Görmesini Bekleyin diye ekledi

Bitcoin’in mevcut teknik zayıflığına rağmen, Twitter’daki bir başka tüccar, Bitcoin’in önümüzdeki haftalarda ve aylarda altcoinlerden daha iyi performans göstermesini beklediğini açıkladı.

Kripto Haberleri için Abone Ol

Bitcoin haberleri, Altcoin, Blockchain ve son dakika güncel haberler'e abone olun!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin

Son Eklenen Haberler

Okex’den 15 Usdt Kazandıran Kampanya Okex Kayıt Ol...

0
24 Ağustos günü duyurduğumuz OKEx kampanyamızda ilk aşama geride kaldı arkadaşlar. İlk 10 gün boyunca tüm şartları eksiksiz yerine getiren kişilerin ödülleri de sırasıyla...

OKEX Kullanım Rehberi