Kripto Piyasaları Destek Ararken Bilinmeyen Cüzdanlar Arasında Hareket Eden Bitcoin (BTC) 500.000.000 ABD Doları

 Kripto Piyasaları Destek Ararken Bilinmeyen Cüzdanlar Arasında Hareket Eden Bitcoin (BTC) 500.000.000 ABD Doları

Yarım milyar dolardan fazla Bitcoin (BTC) bir günden daha kısa bir sürede sayısız kripto cüzdanında dolaşırken balina büyüklüğünde bir gizem ortaya çıkıyor.

Veri izleme botu WhaleAlert, tam olarak 14.712 BTC’nin 17 saatlik bir zaman diliminde 12 farklı cüzdan arasında 11 kez gönderildiğini bildiriyor.

Değişen tek sayı, piyasalar fiyat dalgalanmalarından geçerken toplam ABD doları değeri oldu.

İlk dönemde BTC hazinesinin değeri göndermek 616,18 milyon dolardı, bu da daldırılmış sondan bir önceki işlemde yaklaşık %4 ile 591.87 milyon$’a kadar düştü.

Devasa Bitcoin çantası, o zamana kadar hafifçe 593,72 milyon dolara toparlandı. Tamamlandı bir düzine benzersiz cüzdan adresi arasında dolambaçlı yolculuğu.

Yazma sırasında, Bitcoin geçen gün %2,6 düştü ve 39,731 dolardan işlem görüyor.

Analitik firması Glassnode diyor 2021’in sonlarına kadar uzanan kriptodaki genel düşüş ortamının BTC yatırımcı manzarasını yeniden şekillendirdiğini belirten bir tweet’te.

“Bu ayı piyasası, BTC’nin kısa vadeli spekülatif olmaktan çıkıp uzun vadeli yatırımcı ellerine geçmesiyle Bitcoin sahipliğini yeniden yapılandırdı.

İstatistiksel olarak, her iki grubun da en büyük teslimiyetini az önce görmüş gibiyiz.”

Glassnode haftalık olarak ekler haber bülteni,

“Son beş ayda gördüğümüz şey, BTC’nin sahiplik yapısını önemli ölçüde değiştirmiş gibi görünen %50’nin üzerinde bir düzeltme.

50 bin doların üzerinde madeni paraya sahip çok sayıda uzun vadeli sahip, tamamen etkilenmemiş görünüyor, diğerleri ise tarihsel olarak önemli bir oranda tamamen sarsıldı. ”

Firma ayrıca sağlar durumun derinlemesine bir video analizi ve “uzun vadeli sahiplerin bile bu ayı piyasası sırasında teslim olmuş gibi göründüğünü” kabul ediyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Jorm S/Velishchuk Yevhen
Yorum Yap