Kripto Piyasalarından Üstün Performansıyla Bilinen Algoritma Ethereum (ETH), Terra (LUNA), Solana (SOL) ve Bir Ek Altcoin’i Destekliyor

 Kripto Piyasalarından Üstün Performansıyla Bilinen Algoritma Ethereum (ETH), Terra (LUNA), Solana (SOL) ve Bir Ek Altcoin’i Destekliyor

Piyasalardan daha iyi performans göstererek itibar kazanmış bir robot, en son kripto portföy tahsislerini ortaya koyuyor.

Real Vision Bot, “kovan zihninin” fikir birliği ile tutarlı bir algoritmik portföy değerlendirmesi oluşturmak için her hafta kripto para birimi ile ilgili veriler üzerinde anketler yürütür.

Gerçek Vizyon diyor Sadece tüccarlardan anketler alarak, piyasadaki en iyi 20 kripto varlığın toplamından %20’den fazla daha iyi performans gösterdiği için botun “şaşırtıcı” bir rekora sahip olduğunu söyledi.

Yeni bir tweet’te, Real Vision duyurur Merkezi olmayan stablecoin ihraççısı Terra (LUNA), en ağır ağırlıklı dijital varlıkların en üst sırasını %70 ile geri aldı.

Bir kıl payı geride, akıllı sözleşme platformu Ethereum’un (ETH) %70’lik ağırlığıyla lider durumda.

Bu hafta üçüncü sırada yer alan, anket katılımcılarının %67’sinin ortalamanın üzerinde katılım için oy kullandığı, piyasa değeri Bitcoin (BTC) bazında en iyi kripto varlığı oldu.

%60’lık bir tahsisle 4. sırayı paylaştılar: 1. katman blok zinciri protokolü Solana (SOL) ve 2. katman ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC).

Kaynak: Gerçek Görüş Botu/Twitter

Yukarıdaki tablo aynı zamanda, rakip 1. katman akıllı sözleşme platformu Avalanche (AVAX) ile ölçeklenebilirlik ve birlikte çalışabilirlik ekosistemi Cosmos’un (ATOM) SOL ve MATIC’in çok küçük bir kısmında yer aldığını da ortaya koyuyor.

Gerçek portföy tahsisleri söz konusu olduğunda, ankete katılanlar %17,4 ile Poligon’u tercih ediyor ve Terra %12,2 ile ikinci sırada yer alıyor.

Solana, Cosmos ve Avalanche %11,3 ile ilk 5’i tamamlıyor. tahsisler.

Kaynak: Gerçek Görüş Botu

Botun kendisi de kendi portföyünü derler. Şu anda, ilgilenilen birincil kripto varlıkları %31.8 ile Terra, %23,6 ile Bitcoin ve %21.2 ile Ethereum’dur.

Merkezi olmayan zincirler arası likidite protokolü THORChain (RUNE), %17,3’te %10’dan fazla portföy tahsisine sahip nihai kripto varlıktır.

Kaynak: Gerçek Görüş Botu

Real Vision Bot, nicel analist ve riskten korunma fonu CEO’su Moritz Seibert ve istatistikçi Moritz Heiden tarafından ortaklaşa geliştirildi.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/unicro/monkographicSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap