Kripto Strateji Uzmanına Göre Oyun Altcoin Axie Infinity (AXS) için Görünürde Devasa Kapitülasyon

 Kripto Strateji Uzmanına Göre Oyun Altcoin Axie Infinity (AXS) için Görünürde Devasa Kapitülasyon

Yakından izlenen bir kripto stratejisti, blok zinciri tabanlı Axie Infinity (AXS) oyununun keskin bir düzeltici hareketi ateşlemesini beklediğini söyledi.

Yeni bir strateji oturumunda, takma adlı kripto analisti Jack, AXS’nin üç günde yoğun bir satış olayının habercisi olabilecek devasa bir geri dönüş yapısı yazdırdığını söylüyor.

10:00 “Bu, en azından burada çok fazla boşa gider. [$15.90], ki bu %50’nin üzerindedir. Bu da bana işaret eder [the] Piyasadaki genel duygu. Madeni paralar böyleyse, kripto küresindeki en spekülatif varlık türü o kadar çok kusmaya başlar, özellikle de bunun zaten %75 olduğunu düşündüğünüzde [down]… Böyle bir şey olursa beni hiç şaşırtmaz.”

Kaynak: Jack/Youtube

Jack’in grafiğine bakıldığında, AXS büyük bir baş ve omuz modeli oluşturuyor gibi görünüyor.

Yazma sırasında AXS, son 24 saatte %5’in üzerinde artışla 47.90 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin’e (BTC) gelince, kripto stratejisti BTC için kısa vadeli bir sıçramanın görülebileceğini, ancak yine de önde gelen kripto para biriminin düşüş eğilimini sürdürmesini beklediğini söylüyor.

“Aslında, bu sıçramayı burada görebiliyordum. [$42,000] ancak tam bir ret veya seviyeyi kaybetme [$39,000]bence hızla düşecek.”

Kaynak: Jack/Youtube

Jack’e göre, 39.000 dolar seviyesini kaybetmek “bazı boğaları patlatacak” ve 35.000 dolarlık hedefine satışları hızlandıracak.

Yazma sırasında, Bitcoin geçen gün %1,26 artışla 40,193 dolar karşılığında el değiştiriyor.

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Roman3dArt




Yorum Yap