Kripto Strateji Uzmanına Göre Solana (SOL) ve Red-Hot Altcoin STEPN (GMT) için Sırada Ne Var?

 Kripto Strateji Uzmanına Göre Solana (SOL) ve Red-Hot Altcoin STEPN (GMT) için Sırada Ne Var?

Yakından takip edilen bir kripto analisti, Ethereum rakibi Solana (SOL) ve kazanmaya geçiş protokolü STEPN (GMT) için neler olduğunu özetliyor.

Bir strateji oturumunda DonAlt, akıllı sözleşme platformu Solana’nın sahiplerini, haftalık desteği 140 dolardan dirence dönüştürdükten sonra SOL’nin yüksek zaman çizelgesi çizelgelerinde düşüş eğilimi gösterdiği konusunda uyardı.

DonAlt’a göre, fiyat hareketi SOL’un değerinin yarısını kaybetme riskiyle karşı karşıya olduğunu gösteriyor.

“Solana yasal olarak 2018’de altcoinlerin yaptığı gibi görünüyor. Mükemmel bir yeniden düşüş testine sahipsiniz… [chart], bu 47 dolar, yani %50 düşüş. Bu sahip olduğum en yakın destek ve sonra korkutucu olmaya başlıyor.”

Kaynak: DonAlt/YouTube

Yazma sırasında, Solana 76.84 $ için el değiştiriyor.

Tüccarın radarındaki bir diğer kripto para, son haftalarda parabolik rallilerin tadını çıkardıktan sonra GMT jetonu önemli ölçüde düzeltilen, kazan-kazan projesi olan STEPN. DonAlt’a göre, GMT’nin önümüzdeki hafta boğalar için büyük bir satın alma fırsatı sunacak vahşi bir oynaklık döneminden geçmesini bekliyor.

“Dürüstçe görebiliyorum [GMT] bu hafta sonu bu seviyede kapatın. Ve sonra gelecek hafta büyük zamanı silip haftanın sonuna doğru her şeyi tekrar tersine çevirin. Şu anda bulunduğumuz yeri kapattığınızda bu gerçekten çok iyi bir takas olur. [at] 2,40 Dolar, belki 2,25 Dolar ve sonra çılgınca bir şey olursa önümüzdeki hafta 1,50 Dolar veya 1,00 Dolar’a düşersiniz.

Bence o büyük fitili alırsanız ve Bitcoin’in desteğe yaklaştığını görürseniz, onu satın almak istersiniz. Ve sonra bundan hemen sonra 2x’ten 3x’e kadar kolay bir vuruşunuz var.”

Yazma sırasında GMT, 2.51 dolardan işlem görüyor.

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Resim: Shutterstock/Tuso chakmaSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap