Kripto Stratejisti Bir Ethereum Rakibi İçin Büyük Koşu Öngörüyor, ETH ve Skale (SKL) İçin Tahminleri Güncelliyor

 Kripto Stratejisti Bir Ethereum Rakibi İçin Büyük Koşu Öngörüyor, ETH ve Skale (SKL) İçin Tahminleri Güncelliyor

Popüler kripto analisti ve tüccarı Michaël van de Poppe, bir Ethereum (ETH) meydan okuyucusunun bir fiyat artışına hazırlanabileceğini düşünüyor.

Van de Poppe anlatır 582.000 Twitter takipçisi, Near Protocol’ün (NEAR) bir destek seviyesi bulduktan sonra muhtemelen “büyük bir koşuya hazır” olduğunu söyledi.

NEAR, ölçeklenebilirlik ve kararlılık için tasarlanmış merkezi olmayan bir uygulama platformu olan NEAR Protokolünün yerel belirtecidir.

Van de Poppe, 14 dolarlık aralığın varlık için iyi bir “düşüşten satın al” fırsatı olabileceğini belirtiyor.

Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Piyasa değerine göre 17. sıradaki kripto varlığı olan NEAR, yazı yazılırken son 24 saatte %1.82 artışla 16.04 $ seviyesinde işlem görüyor.

Kripto analisti ayrıca düşünüyor Ethereum, son fiyat düşüşüne rağmen iyi görünüyor.

“Ethereum da daha iyi görünüyor. Hala [a] Haftalık kapanışa yaklaştığı için şüpheli hareket, ancak biraz daha iyi şekillenmeye başlıyor.”

Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Van de Poppe, Ethereum’un “önemli direncinin” 3.600 dolar civarında olduğunu söylüyor.

Ethereum, yazı yazarken son 24 saatte yaklaşık %7 düşüşle 2.970.31 dolardan işlem görüyor.

Kripto stratejisti ayrıca Ethereum ölçeklendirme çözümü Skale’yi (SKL) yakından takip ediyor. Kripto strateji uzmanına göre, SKL hızlı bir şekilde yaklaşıyor 0.16 ve 0.18 $ arasında önemli bir destek seviyesi.

“Bu oraya gidiyor: SKL.”

Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Yazma sırasında, SKL 0.17 $ karşılığında el değiştiriyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Admin9966/Natalia SiiatovskaiaSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap