Kripto Stratejisti Bir Ethereum Rakibine Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesinin Geldiğini Söyledi, Diğer İki Altcoin’de Geri Çekilme Öngörüyor

 Kripto Stratejisti Bir Ethereum Rakibine Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesinin Geldiğini Söyledi, Diğer İki Altcoin’de Geri Çekilme Öngörüyor

Popüler bir kripto tüccarı, bir akıllı sözleşme platformunun önümüzdeki birkaç hafta içinde tüm zamanların en yüksek seviyesine fırlayabileceğini düşünüyor.

Takma adlı kripto analisti Altcoin Sherpa anlatır 172.500 Twitter takipçisi, Near Protocol’ün yerel belirteci NEAR’ın tüm zamanların en yüksek seviyesine geçmeden önce fiyatı düşürme şansına sahip olduğunu söyledi.

Kaynak: AltcoinSherpa/Twitter

Yakın Protokol, piyasa değerine göre 17. sıradaki kripto varlığı, son birkaç gün içinde yaklaşık %1.7 düşüşle, yazı yazılırken 16.11 dolardan işlem görüyor. Altcoin Sherpa, token için 14 doların “harika bir giriş olacağını” söylüyor.

analist görünür Başka bir Ethereum (ETH) rakibi Avalanche (AVAX) üzerinde daha az yükseliş. Altcoin Sherpa, AVAX’ın üstel hareketli ortalamasına bakarken beklentilerini “ağır” bir şekilde düşük performans gösterdiğini söyledi.

$AVAX: Meh, bu benim beklentilerimin çok altında performans gösterdi. Serinin 200D EMA ve EQ’sunun geri kazanıldığını görmek isterim. Görünüşe göre 66’daki düşük seviyeler, biz bu geri dönüşü görene kadar her şeyden önce geliyor. #AVAX pic.twitter.com/x6L9EdqzbF

— Altcoin Sherpa (@AltcoinSherpa) 12 Nisan 2022

Avalanche, yazı yazılırken 75.87 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 10. sıradaki kripto varlığı, son yedi gün içinde %17’den fazla düştü.

Altcoin Sherpa da Zilliqa’da (ZIL) düşüşte. Zilliqa blok zinciri, kuruluşlara kurumsal iş operasyonlarını yürütmede yardımcı olur.

Diyor ZIL analisti,

“Bence bu yakında seker [to be honest], geç şortların berbat olmasını beklemek; Bununla birlikte, eğilimin hala düşüş eğiliminde olduğunu düşünüyorum. Dikkat ederseniz, bunu her iki şekilde de oynayabilirsiniz ve uzun yakında/kapanır ve ayrıca 0.13-0.14 dolar civarında kısa da oynayabilirsiniz. Ben şort ararım.”

Zilliqa’nın yerel tokeni ZIL, yazı yazılırken 0,106162 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 77. sıradaki kripto varlığı geçen hafta %16’dan fazla düştü.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Moksha Labs/Natalia SiiatovskaiaSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap