Kripto Varlık Firması CoinShares’e Göre Kurumsal Yatırımcılar En Büyük Ethereum Rakibini Biriktiriyor ve Bitcoin Stokluyor

 Kripto Varlık Firması CoinShares’e Göre Kurumsal Yatırımcılar En Büyük Ethereum Rakibini Biriktiriyor ve Bitcoin Stokluyor

Önde gelen bir kripto varlık yöneticisi, kurumsal yatırımcıların geçen hafta Bitcoin’in (BTC) düşük seviyesini satın alarak dijital yatırım ürünlerine Nisan ayının başından bu yana ilk hafta girişlerini sağladığını söyledi.

Haftalık Dijital Varlık Fon Akışları Haftalık Raporunun son sayısında, CoinShares bulur kurumlar, piyasa çöküşüne rağmen BTC ürünlerine 45 milyon dolar yatırım yaptı.

“Bitcoin, yatırımcıların daha olumlu duygular ifade ettiği birincil dijital varlık olan 45 milyon dolarlık toplam giriş gördü, ancak…

Kısa Bitcoin, rekor düzeyde ikinci en büyük haftalık girişi gördü ve toplam 4 milyon dolar oldu. AUM [assets under management] Şu anda 45 milyon dolarlık rekor bir seviyede.”

Genel olarak, Kuzey Amerika yatırım ürünleri Avrupa ürünlerinden çok daha fazla aktivite gördü.

“Kuzey Amerika yatırım ürünlerinde akışlar 66 milyon dolarlık girişlerle orantısızken, Avrupa toplam 26 milyon dolarlık çıkış gördü.”

Ethereum (ETH) rakibi Solana (SOL), geçen hafta toplam 1,9 milyon dolar ile tüm altcoinler arasında en kayda değer girişe sahipti. Birden fazla dijital varlığa yatırım yapan çok varlıklı yatırım ürünleri 1,7 milyon dolarlık giriş sağlarken, XRP ve Cardano (ADA) odaklı yatırım ürünleri her biri 0,2 milyon dolarlık giriş elde etti.

Kaynak: Coinshares

Ethereum odaklı ürünler geçen hafta mücadele etmeye devam etti ve ETH’nin toplam yıllık çıkışını 200 milyon doların üzerine çıkardı.

“Ancak, geçen hafta toplam 12,5 milyon dolarlık çıkışlarla olumsuz Ethereum hissi devam ediyor ve bu da yıldan bugüne toplam çıkışları 207 milyon dolara çıkardı.”

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Julien Tromeur/Sensvector
Yorum Yap