Kuantum Dirençli Cardano? Yaratıcı Charles Hoskinson, Önümüzdeki Beş Yıl İçin Kripto Gündemini Hazırlıyor

 Kuantum Dirençli Cardano?  Yaratıcı Charles Hoskinson, Önümüzdeki Beş Yıl İçin Kripto Gündemini Hazırlıyor

Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, piyasa değerine göre sekizinci en büyük kripto projesi için büyümenin bir sonraki aşamasında kilit odak alanlarını ortaya koyuyor.

Bana bir şey sor (AMA) oturumu sırasında YouTube kanalında “2022’den sonra Cardano’nun bir sonraki önemli evriminin” ne olacağı sorulduğunda, Hoskinson diyor önceliklerin Cardano’yu kuantum saldırılarına karşı dirençli hale getirmeyi içereceğini söyledi.

Modern süper bilgisayarlardan çok daha üstün olan kuantum bilgisayarların, blok zinciri tabanlı varlıkların şifreleme teknolojisini kırabilecekleri ve güvenliklerini etkili bir şekilde baltalayabilecekleri için kripto için bir tehdit olduğuna dair korkular var.

Cardano yaratıcısı ayrıca diğer önceliklerin Minotaur protokolünü Omega ile birleştirmeyi içerdiğini söylüyor.

Minotor Proof-of-stake konsensüs mekanizmasını iş kanıtı konsensüs mekanizması ile birleştiren bir blockchain konsensüs protokolüdür. Omega Cardano’nun son yedi yılda ürettiği tüm fikirleri bir araya getirmeye yönelik bir girişimdir.

“Açıkçası açık kaynak projemiz var. Minotaur çoklu kaynak fikir birliğini Omega gündemi ile bir şekilde birleştirdik. Kuantum direnci. İlk beş yılda bir araya gelmediğimiz bir sürü şey. ”

Aralık 2021’de Hoskinson, Cardano’nun “kuantum bilgisayarların sorunlarını iyileştirme” sürecini başlattığını, ancak o zamanlar hala “akademik bir egzersiz” olduğunu açıkladı.

Cardano yaratıcısı ayrıca 2022’nin sonunda yapması gereken “büyük bir özel duyuru” olduğunu söylüyor.

“Çok uzun zamandır biriktirdiğim ve yıl sonunda yapacağım ve herkesin gerçekten heyecanlanacağını düşündüğüm gerçekten büyük bir özel duyurum var.”

Cardano yazı yazılırken 0,94 dolardan işlem görüyor.

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Liu zishanSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap