KuCoin 100 Milyon Dolarlık Web3 Oluşturucu Fonu Başlattı

 KuCoin 100 Milyon Dolarlık Web3 Oluşturucu Fonu Başlattı

Bu makaleyi paylaş

Yeni KuCoin fonu, erken aşamadaki NFT projelerini destekleyecek.

NFT Alanını Destekleyecek Yeni KuCoin Fonu

KuCoin 100 milyon dolarlık yeni bir fon başlattı.

KuCoin Creators Fund, KuCoin Ventures ve borsanın yeni NFT pazarı Windvane tarafından ortaklaşa yürütülüyor. Başına Salı basın açıklaması KuCoin’den fon, özellikle sanat, spor, avatarlar, Asya kültürü ve GameFi’ye odaklanan gelişmekte olan NFT projelerini desteklemeye çalışacak.

Fon ayrıca 99 NFT yaratıcısını Windvane’e davet edecek. Platform, Ethereum, BNB Chain ve Flow dahil olmak üzere birden fazla blok zincirini destekler. KuCoin, projelerin platformu kendi İlk NFT Teklifleri için kullanmasına yardımcı olmak istediğini söylüyor.

Borsa CEO’su Johnny Lyu, fon lansmanının “Metaverse altyapısını daha da güçlendireceğini” ve Windvane’in amacının “daha fazla yaratıcıyı NFT’lerini veya projelerini başlatmaları için destekleyerek ve daha entegre bir NFT dünyası yaratarak Web2 ve Web3 arasında köprü kurmak” olduğunu söyledi. kullanıcılar için daha düşük giriş engeli.”

Şu anda hacim olarak dünyanın beşinci en büyük merkezi kripto para borsası olan KuCoin, NFT’lere ve Metaverse’e artan ilgiyi ikiye katlamak isteyen uzun borsalar ve diğer kripto odaklı firmalar listesindeki en sonuncusu. Son aylarda, NFT ile ilgili çeşitli fonlara ve sermaye artırımlarına yüz milyonlarca dolarlık sermaye tahsis edildi ve KuCoin, Kasım ayında 100 milyon dolarlık bir “Metaverse Fonu” başlattı. Bu arada geçen hafta, Fortnite yaratıcısı Epic Games, Metaverse’e odaklanmak için 2 milyar dolar topladı. OpenSea ve Metaverse ile ilgili tokenler gibi pazar yerlerindeki ticaret hacimleri, kripto pazarında devam eden bir düşüşün ortasında bu yıl bir darbe alırken, alana dökülen fonlama oranı herhangi bir yavaşlama belirtisi göstermiyor.

Açıklama: Yazma sırasında, bu parçanın yazarı ETH’ye ve diğer birkaç kripto para birimine sahipti.

Bu makaleyi paylaş

Bu web sitesindeki veya bu web sitesi aracılığıyla erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, ancak Decentral Media, Inc. bu web sitesindeki veya bu web sitesi aracılığıyla erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği veya doğruluğu konusunda herhangi bir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi veya diğer finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu web sitesindeki bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu web sitesindeki bilgilerin bir kısmı veya tamamı güncelliğini yitirebilir veya eksik veya yanlış olabilir veya olabilir. Eski, eksik veya yanlış bilgileri güncelleyebiliriz, ancak buna mecbur değiliz.

Bu web sitesindeki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO veya başka bir yatırım hakkında yatırım kararı vermemelisiniz ve bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı veya bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO veya başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına veya başka bir kalifiye finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler veya emtialar hakkında analiz veya raporlama için herhangi bir biçimde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

KuCoin, Metaverse Projeleri Oluşturmak için 100 Milyon Dolarlık Fon Başlattı

KuCoin Labs, erken aşama Metaverse projelerinin geliştirilmesine ve desteklenmesine yardımcı olmak için 100 milyon dolarlık bir Metaverse fonu duyurdu. Sanal Dünyalarda KuCoin Bahisleri KuCoin Labs, yatırım ve araştırma kolu…

Fortnite’ın Epic Games, Metaverse Play’de 2 Milyar Dolar Artırdı

Artış, firmanın değerlemesini 31,5 milyar dolar olarak gösteriyor. Epic Games 2 Milyar Dolarlık Artışı Kapattı. Epic Games, Metaverse’de uzun sürüyor. Battle Royale oyununun arkasındaki oyun şirketi…

Amazon CEO’su Gelecekte Olası NFT Satışlarına İlişkin İpuçları Verdi

Dünyanın en büyük çevrimiçi perakendecisi Amazon’un CEO’su Andy Jassy bugün bir röportajda, NFT’lerin büyümeye devam etmesini beklediğini ve şirketin bunları satmaya başladığını gördüğünü söyledi…

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap