Kurumlar Piyasa Rallisinden Sonra Kâr Aldı, ancak Solana (SOL) ve Cardano (ADA) Dirençli Kaldı: CoinShares

 Kurumlar Piyasa Rallisinden Sonra Kâr Aldı, ancak Solana (SOL) ve Cardano (ADA) Dirençli Kaldı: CoinShares

Önde gelen bir dijital varlık yöneticisi, kurumsal kâr almanın geçen hafta kripto yatırım ürünlerinde ağır çıkışlara yol açtığını söylüyor.

En son Dijital Varlık Fonu Akışları Haftalık raporunda, CoinShares öneriyor geçen haftaki 134 milyon dolarlık ağır çıkışlar, önceki haftanın piyasa değeri değerlenmesinin bir sonucudur.

“Dijital varlık yatırım ürünlerinde geçen hafta toplam 134 milyon ABD doları tutarında çıkış görüldü ve bu yıl bu yılın ikinci en büyük haftalık çıkışı oldu. Çıkışlar, hem Avrupa’da (%39) hem de Amerika’da (%61) sağlayıcılar arasında geniş tabanlıydı…

Geçen haftaki fiyat artışının, yatırımcıları geçen hafta kar elde etmeye sevk etmiş olabileceğine inanıyoruz.”

Kaynak: CoinShares

Pazar paylarıyla birlikte, önde gelen dijital varlıklar Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) üzerine odaklanan kurumsal yatırım ürünleri, sırasıyla 132 milyon dolar ve 15 milyon dolar ile geçen hafta en ağır çıkışları yaşadı.

Ethereum ve XRP hariç altcoinlere odaklanan kurumsal yatırım ürünleri, geçen hafta küçük girişler yaşadı. Birden çok altcoine odaklanan çok varlıklı yatırım ürünleri, beş milyon girişten yararlandı. Solana (SOL) odaklı ürünler de 3,7 milyon dolar kazandırarak iyi bir hafta geçirdi. Cardano (ADA) dijital yatırım ürünleri aynı dönemde 1 milyon dolar aldı.

Kaynak: CoinShares

Litecoin (LTC), Polkadot (DOT) ve Tron’a (TRX) yönelik Altcoin yatırım ürünleri de geçen hafta sırasıyla 0,6 milyon dolar, 0,4 milyon dolar ve 0,1 milyon dolar tutarında pozitif akışlar kaydetti.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/DEYASA_346Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap