Kurumsal Yatırımcılar Avalanche (AVAX), Solana (SOL) ve İki Altcoin Daha: CoinShares’te İndirim Kazandı

 Kurumsal Yatırımcılar Avalanche (AVAX), Solana (SOL) ve İki Altcoin Daha: CoinShares’te İndirim Kazandı

Önde gelen bir kripto varlık yöneticisi, altcoin odaklı ürünlere devam eden yatırım sayesinde kurumsal yatırım ürünlerinin geçen hafta çıkışlardan kaynaklandığını söylüyor.

En son Dijital Varlık Fonu Akışlarında Haftalık raporCoinShares, kripto yatırım ürünlerinin geçen hafta küçük çıkışlar yaşadığını tespit etti.

“Dijital varlık yatırım ürünlerinden geçen hafta çıkışlar sakinleşti ve toplam 7,2 milyon ABD doları oldu ve bu 3 haftalık vadede toplam çıkışlar 219 milyon ABD dolarına ulaştı.”

Kaynak: CoinShares

CoinShares, üç haftalık çıkışlara rağmen yıllık girişlerin hala 389 milyon dolar olarak pozitif kaldığını belirtiyor.

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) odaklı yatırım ürünleri sırasıyla 178 milyon dolar ve 16,9 milyon dolar çıkış yaşarken, Avalanche (AVAX), Solana (SOL), Terra (LUNA) ve Algorand (ALGO) gibi altcoinlere odaklanan yatırım ürünleri mütevazı girişlerin tadını çıkardı.

“Altcoinler, Avalanche, Solana, Terra ve Algorand’a sırasıyla 1,8 milyon ABD Doları, 0,8 milyon ABD Doları, 0,7 milyon ABD Doları ve 0,2 milyon ABD Doları tutarında kayda değer girişlerle yatırımcılar arasında odak noktası olmaya devam ediyor.”

Kaynak: CoinShares

CoinShares ayrıca, piyasaya sürülen yatırım ürünlerinin sayısının son dört ayda 2021’in 4. çeyreğine kıyasla yavaşladığını belirtiyor.

“Yatırım ürünü lansmanlarının toplam sayısı, 2021 yılının 4. çeyreğinde 24 iken, 2022’nin ilk çeyreğinde yalnızca 11 olmak üzere azaldı. Varlık türüne göre 23 farklı yatırım ürününden 10’u bu yıl piyasaya sürüldü. En dikkat çekenleri sırasıyla 49 milyon ABD Doları, 30 milyon ABD Doları ve 16 milyon ABD Doları yönetim altındaki varlıklarla Avalanche, Tezos ve Terra olan altcoinlere odaklanıldı.”

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Supawat Eurthanaboon
Yorum Yap