Kurumsal Yatırımcılar, Kripto Piyasaları Sermaye Çıkışlarının İkinci Düzey Haftasını Gördüklerinde Tedbirli Oldular: CoinShares

 Kurumsal Yatırımcılar, Kripto Piyasaları Sermaye Çıkışlarının İkinci Düzey Haftasını Gördüklerinde Tedbirli Oldular: CoinShares

Önde gelen bir kripto varlık yöneticisine göre, dijital varlık ürünlerine kurumsal yatırımlar arka arkaya ikinci hafta düşüyor ve yatırımcıların temkinli davrandığını gösteriyor.

Digital Asset Fund Flows Weekly’nin son sayısında raporCoinShares, kripto yatırım ürünlerinin geçen hafta toplamda yaklaşık 100 milyon dolar çıkış gördüğünü tespit etti.

“Dijital varlık yatırım ürünlerinde geçen hafta toplam 97 milyon ABD doları tutarında çıkış görüldü. Çıkışlar, muhtemelen son zamanlarda elde edilen kârların ve daha şahin FOMC’ye verilen tepkinin bir sonucu olduğuna inandığımız ikinci haftayı temsil ediyor. [Federal Open Market Committee] ifade.”

Kaynak: CoinShares

CoinShares, geçen hafta Avrupa’dan gelen yoğun çıkışların, FOMC’nin para politikasını sıkılaştırmaya ilişkin açıklamasına gecikmiş bir tepki olabileceğini öne sürüyor.

Piyasa değerine göre önde gelen kripto para Bitcoin (BTC), geçen hafta 73 milyon dolar ile en ağır çıkışlara maruz kaldı ve Nisan 2022 için 196 milyon dolarlık çıkışa ulaştı.

Yatırım ürünleri genellikle girişlerden hoşlanan dijital varlıklar olan Ethereum (ETH), Solana (SOL) ve Cardano (ADA) gibi altcoinler, geçen hafta Bitcoin’i çıkışlarda izledi. Birden fazla dijital varlığa veya çoklu jeton varlığa odaklanan yatırım ürünleri, geçen hafta girişleri gören tek ürünlerdi.

“Ethereum, Solana ve Cardano da geçen hafta sırasıyla 27 milyon ABD Doları, 0,7 milyon ABD Doları ve 0,7 milyon ABD Doları tutarında çıkış gördü. Çok varlıklı yatırım ürünleri (çoklu madeni para), toplam 5,3 milyon ABD Doları tutarındaki girişlerle bir hafta daha sağlam bir şekilde ayakta kalmaya devam ediyor. ”

Kaynak: CoinShares Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Viktory Viktor/Nikelser Kate
Yorum Yap