LBank Pakistan’da İlk İftar Etkinliğini Gerçekleştirdi

 LBank Pakistan’da İlk İftar Etkinliğini Gerçekleştirdi

Reklam &nbsp &nbsp

Küresel kripto para ticaret platformu LBank, şirketten yapılan son duyuruya göre 22 Nisan 2022’de Pakistan’ın İslamabad kentinde özel bir iftar etkinliği düzenledi.

Etkinlik, ilk LBank Kripto İftarını işaret ediyor ve “Kripto İçeren İftar Partisi” temasıyla etiketlendi. LBank’ın İftar etkinliği, blockchain meraklıları, öğrenciler, kripto tüccarları ve daha pek çok kişinin katılımıyla halktan önemli bir ilgi gördü.

Duyuruya göre, iftar etkinliği ağ oluşturma, iftar ve sunum olmak üzere üç bölüme ayrıldı. Etkinliğin konuşmacıları ve katılımcıları ağ oluşturma bölümünde sıcak bir şekilde karşılandı. Bu, dijital para biriminin geleceği ve LBank’ın küresel olarak adını nasıl oluşturduğu hakkında duygularını paylaştıklarını ve fikirlerini ifade ettiklerini gördü.

LBank, en büyük küresel ayak izine sahip dünyanın önde gelen dijital varlık değişim platformu olarak tanınmaktadır. Etkinlikteki konuşmacılara göre şirket, herkese finansal özgürlüğü garanti edecek bir ekosistem geliştiriyor. Ayrıca, LBank ile özel iftar etkinliğine katılmaya çağrıldıkları için de minnettarlardı.

Etkinlik, iyi eğitici ve bilgilendirici bir kripto partisi oturumunun ardından yatırımcılar, girişimciler ve diğer endüstri uzmanlarıyla ağ kurmak için Pakistan’ın önde gelen kripto liderleri, finans ve teknoloji topluluğunun önde gelen üyelerini bir araya getirdi. Bu nedenle, şirketin kripto alanında neler olduğu hakkında iyi bilgilendirilmiş bir Pakistan topluluğu oluşturma amacı ile uyumludur.

Reklam &nbsp &nbsp

Törenin sonunda katılımcılara çeşitli hediyeler ve hediyeler verildi. Şirket ayrıca 15 şanslı kişiyi kol saati ile ödüllendirdi.

LBank borsasının CEO’su Allen Wei, törene katılanlara destekleri için teşekkürlerini sunarken;

“Bizi desteklediğiniz ve kripto para biriminin geniş çapta benimsenmesini hızlandırma ve eğitme vizyonumuzdaki yolculuğumuzun bir parçası olduğunuz için teşekkür ederiz.”


Yorum Yap