Luna Foundation Guard, 1,4 milyar dolarlık Bitcoin’i bir borsaya taşıdı | CryptoSlate

 Luna Foundation Guard, 1,4 milyar dolarlık Bitcoin’i bir borsaya taşıdı |  CryptoSlate

Luna Foundation Guard, blok zincirinde milyarlarca Bitcoin taşıyor. Cüzdan adresi “bc1q9d4ywgfnd8h43da5tpcxcn6ajv590cg6d3tg6axemvljvt2k76zs50tv4q” 42.530 BTC tuttu ancak bugün 9 Mayıs 18:34 UTC’de cüzdan boşaltıldı. Adres daha önce onaylanmış LFG için yedek cüzdan olmak ve aylardır istikrarlı bir şekilde Bitcoin biriktiriyor.

Bitcoin birkaç kez farklı cüzdanlara aktarıldı ve her seferinde bakiyenin tamamı onaylandıktan sonra dakikalar içinde taşındı. Bakiye daha sonra cüzdanda bölündü “bc1qsl12.530 BTC’nin tutulduğu ve 30.000 BTC’nin başka bir adrese gittiği yer. 30.000 BTC’ye başka bir cüzdandan 7.000 BTC eklendi ve tekrar 18.407 BTC’lik iki parsele bölündü. Her iki paket de kargoya verildi. İkizler Değişimi mevcut verilere göre internet üzerinden.

İşlem, yazı yazılırken hala onay bekliyor.

Kaynak: blok sandalye

Do Kwon, aldı heyecan “daha ​​fazla sermaye dağıttığını” ilan etmek için. Bununla birlikte, topluluğun Bitcoin için 1,2 milyar dolarlık bir satış piyasası emrini takdir edip etmeyeceğini cevaplamak zor değil. Gemini’ye gönderilen Bitcoin’in satılıp satılmayacağı bilinmiyor, ancak UST’nin dolar kurunun başı dertteyken, LFG’nin emrinde olan bir seçenek bu.

Kripto Pazarında Avantaj Elde Edin 👇

CryptoSlate Edge’in bir üyesi olun ve özel Discord topluluğumuza, daha özel içerik ve analizlere erişin.

Zincir üzerinde analiz

Fiyat anlık görüntüleri

Daha fazla bağlam

Ayda 19$’a şimdi katılın Tüm faydaları keşfedin

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap