Luna’nın BTC Rezervleri, Borsalar Çalkantılı 24 Saat Ortasında UST Para Çekmelerini Durdururken Gitti

 Luna’nın BTC Rezervleri, Borsalar Çalkantılı 24 Saat Ortasında UST Para Çekmelerini Durdururken Gitti

Kripto para borsasının son hamlesi, LFG’nin BTC ve UST’nin sabitlenmesini savunmak için 1,5 milyar dolar borç vermeye karar vermesinin ardından geldi.

Binance’in sahip olduğu ilan edildi LUNA ve UST tokenlerini Salı günü geçici olarak askıya aldı ve “ağ yavaşlığı ve tıkanıklığı” nedeniyle yüksek miktarda bekleyen para çekme işlemine atıfta bulundu.

Kripto para borsası ayrıca, ağın istikrarlı olduğunu ve bekleyen para çekme işlemlerinin hacminin azaldığını gördüğünde iki token için para çekme işlemlerine devam edeceğini söyledi. Terra’nın resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada, kullanıcıların kamusal altyapı kullanımını kullanırken dikkatli olmaları istendi. O dedi,

“Genel altyapıyı kullanıyorsanız, doğal olarak yüksek seviyelerde işlem hacmi yaşadığımız için lütfen şu anda spam göndermeyin. Lütfen genel altyapı kullanımımıza dikkat edin. Bugünün olayları ve takip edilecek gelecek planlar hakkında daha fazla güncelleme.”

Kraken ve CoinList gibi diğer önde gelen platformlar da para çekme işlemlerini durdurdu. Öte yandan FTX, hala UST para çekme işlemlerini işliyor. CryptoPotato tarafından daha önce bildirildiği gibi, TerraUSD (UST) hafta sonu dolar ile sabitini kaybetti. CoinMarketCap’ten alınan verilere göre, toplam ihraç bazında üçüncü en büyük stabilcoin 0,68$’a kadar düştü ve 0,91$’a yükseldi. Luna Foundation Guard, sabitlemesini savunmak amacıyla, algoritmik stabilcoin sabitleyicisine destek sağlamayı planlayan üçüncü taraf platformlara Bitcoin ve UST cinsinden 1,5 milyar dolar borç vereceğini söyledi. bu adres Daha önce 70.000’den fazla BTC içeren şu anda tamamen tükenmiş durumda. Kaynak: Bitinfocharts Pek çok eleştirmen, bu hareketin Bitcoin piyasasındaki satışları Temmuz 2021’den bu yana en düşük seviyeye çeken satışları daha da kötüleştirmiş olabileceğine inanıyor. UST ile birlikte LUNA, yalnızca geçen gün değerinin %50’sini kaybetti ve Daha geniş kripto para piyasasındaki makro değişken koşulların ortasında geçen Ekim’den bu yana görülmeyen düşük seviyelere düştü. Kripto sektöründeki birçok uzman, TFL Kurucusu Do Kwon’un projeyi dijital varlık pazarının tam çekirdeği olan Bitcoin ile birleştirme hareketinden memnun değildi. Bunun arkasındaki argüman, algoritmik stabilcoinlerin, geleneksel stabilcoinlerin aksine, fiyat istikrarının özel algoritmaların kullanımından ve aktif hazine yönetiminden kaynaklandığı gerçeğidir. dolaşımdaki belirteçlerin arzını yöneten. ÖZEL TEKLİF (Sponsorlu) Binance Ücretsiz 100$ (Özel): Kayıt olmak ve Binance Vadeli İşlemlerinde ilk ay (şartlar) için 100$ ücretsiz ve %10 indirim almak için bu bağlantıyı kullanın.

PrimeXBT Özel Teklifi: Kaydolmak ve PATATO50 kodunu girmek için bu bağlantıyı kullanın ve depozitolarınızdan 7,000$’a kadar kazanın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap