Macro Guru Raoul Pal, Kripto Varlıkların Dipten Düşme İşaretleri Gösterdiğini Söyledi – İşte Nedeni

 Macro Guru Raoul Pal, Kripto Varlıkların Dipten Düşme İşaretleri Gösterdiğini Söyledi – İşte Nedeni

Makro gurusu Raoul Pal, Bitcoin’in (BTC) 30.000 doların altına düştüğü görülen bir gerilemenin ortasında kripto piyasasının dibe yaklaştığını söylüyor.

Eski Goldman Sachs yöneticisi, kripto varlıklarının fiyatları düşmeye devam ederken, anlatır 938.900 Twitter takipçisi, pazarın neden toparlanmanın eşiğinde olabileceğini düşündüğünü söyledi.

“Kripto tam panik modunda. Bütün maymunlar Twitter’da birbirlerine (ya da bana!) kaka salıyorlar ve bu, diplere yaklaştığının bir işareti. Mart 2020 korku, öfke, vitriol, şok ve panik seviyelerinde çok benzerdi. Haziran 2021 daha azdı.”

Pal, kripto yatırımıyla ilgili korku, belirsizlik ve şüpheye (FUD) rağmen, volatilitenin de piyasanın büyük kazanç potansiyeline sahip olmasının nedeni olduğunu söylüyor.

FUD’den uzaklaşırsanız, BTC’yi (tüm alanın vekili olarak) uzun vadeli Üstel Hareketli Ortalamasına geri dönersiniz. Bunun gibi zor zamanlar, eğer yedek paranız varsa satın alma zamanlarıdır (bu günlerde kolay değil). pic.twitter.com/xzS9H6XlH1

— Raoul Pal (@RaoulGMI) 12 Mayıs 2022

Pal, ayı piyasasının ve durgunluğun zor ve korkutucu görünebileceğini, ancak yatırımcılara büyük fırsatlar sunduğunu söylüyor.

“Sakin kalın ve devam edin. Çerçevenize sadık kalın. Hipotezinizi durmaksızın test edin ve açık fikirli olun. Gürültüyü filtreleyin ve odaklanın. Fırsat, krizden çıkar. eklemek için arıyorum [Ethereum] ETH ve çılgınca yükselen tahviller alıyor ve ortalama olarak yüksek beta büyümesine geçiyorum.”

Pal’in yorumları, kripto para vadeli işlem ticareti ve bilgi sitesi Coinglass’tan alınan verilere göre, kripto varlıklarındaki 746,27 milyon dolarlık tüccar pozisyonunun son 24 saat içinde silindiği şeklinde geldi. Yazım sırasında, amiral gemisi varlığı Bitcoin 29.510 dolarda veya tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 69.000 doların üzerindeki fiyatının yarısından azında seyrediyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Fer Gregory
Yorum Yap