Macro Guru Raoul Pal’a Göre Ethereum, Bitcoin Tutmak İçin Temel Argümanlardan Birini Ezdi

 Macro Guru Raoul Pal’a Göre Ethereum, Bitcoin Tutmak İçin Temel Argümanlardan Birini Ezdi

Makro gurusu Raoul Pal, geleneksel bilgeliğin aksine, Ethereum’un (ETH), en son kripto ayı piyasası sırasında Bitcoin’den (BTC) daha iyi performans gösterdiğini söylüyor.

yakın zamanda röportaj yapmak Real Vision CEO’su Layah Heilpern ile birlikte, önde gelen akıllı sözleşme platformunun, piyasadaki en iyi kripto varlığının genellikle parladığı bir dönemde BTC’yi geride bıraktığını söylüyor.

“Bitcoiners’ın sahip olduğu şeylerden biri, [that] bir ayı piyasasında, Bitcoin hayatta kalan tek şeydir ve diğer her şey sıfıra gider.

Ayı piyasasından bu yana ETH daha iyi performans gösterdi [BTC], ve bunu bir ETH maxi olarak söylemiyorum, değilim, hangi para biriminin fazla mesai yaptığını *** olarak vermiyorum, kelimenin tam anlamıyla umurumda değil… Bütün bu alanı gerçekten umursuyorum, ama asıl mesele ETH gerçekleştirilir. Anlatılan bu değil.

Anlatı, hepsinin bir ayı piyasasına maruz kalması, hepsi anlatı ve bu doğru değil. Ne doğru? Bitcoin en merkezi olmayan, en güçlü, en sağlam ağ mı? Evet. Her şeyin tek cevabı bu mu? Kesinlikle kategorik olarak hayır.”

Pal ayrıca, BTC ve ETH ile birlikte her iş modelini değiştireceğini söylediği Web 3.0 alanındaki gelişmelere de dikkat ediyor. Eski Goldman Sachs yöneticisi, sosyal belirteçler gibi teknolojilerin çevrimiçi içerik oluşturucuların işlerini yönetme biçiminde devrim yaratabileceğini söylüyor.

“Yetenek için [creators] Süper hayranlarınız için hayranları jetonlar ve dijital varlıklarla ödüllendirmek ve onlarla bu platformlarda etkileşim kurabilmek, ağı daha büyük ve daha canlı hale getirecek, bu yüzden şimdi doğrudan hayranlarınız için çalışıyorsunuz.

Şu anda, sahip olduğun tek şey nişan. Böyle [when] Twitter numaralarına bakıyorsun, YouTube numaralarına bakıyorsun, karşılığında aldığın tek şey bu – reklam gelirinden pay alıyorsun [them]…

Ancak kendi egemen devletinizden sorumluysanız ve bunu kendi jeton sisteminize, NFT’lere (değiştirilemez jetonlar) sahip olduğunuz şekilde yaparsanız. [that] insanlara erişim sağlarsınız… bu, topluluğun kendi topluluklarının bir payına sahip olduğu Web 3.0 olur. Influencer ile çalışıyorlar.”

Ethereum, yazı yazarken 3.068 dolardan el değiştirirken, Bitcoin 40.255 dolardan işlem görüyor.

Ö

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Roman3dArt
Yorum Yap