Madeni Para Bürosu, TRON (TRX), STEPN (GMT), Nexo ve Kripto Piyasaları Olarak Başka Bir Altcoin İçin Uyarı Verdi Teeter

 Madeni Para Bürosu, TRON (TRX), STEPN (GMT), Nexo ve Kripto Piyasaları Olarak Başka Bir Altcoin İçin Uyarı Verdi Teeter

Yakından takip edilen analist ve Coin Bureau’nun ev sahibi, geçen hafta iyi performans gösteren bir dizi altcoin hakkında uyarılar yayınlıyor, ancak kripto piyasaları düzeldikçe karşı rüzgarlarla karşılaşıyor.

Guy olarak bilinen takma adlı analist, yeni bir güncellemede 2.03 milyon abonesine, akıllı sözleşme platformu TRON’un (TRX) yeni merkezi olmayan stabilcoin’inin arkalarında çok fazla ivme olmadığı haberlerinin ardından toplandığını söylüyor.

“TRXcoin’i, Terra’nın UST’sine benzer bir nane ve yakma mekanizmasına sahip olacak olan USDD stablecoin’in yakında piyasaya sürülmesi için toparlanan TRON var. TRX de uzun vadeli bir yükseliş trendinde ve bu eğilim ilk bakışta diğer kripto para birimlerinin çoğundan daha güçlü görünse de, TRX son birkaç yılda yüzde olarak o kadar fazla hareket etmedi. Bu yüzden çok heyecanlanmadan önce bunu aklınızda bulundurun.”

Guy’ın gözü, GMT token’ı son haftalarda parabolik hareketlerden keyif alan, hızla yükselen, kazan-kazan projesi olan STEPN’de de var. Analist, GMT’nin rallisine devam etme şansı olduğunu, ancak daha geniş kripto piyasası düşüşünün ağır aşağı ağırlığıyla karşı karşıya olduğunu söylüyor.

“STEPN’e gelince, GMT tokeni, daha fazla yatırımcının erişimine açık hale getiren Coinbase ve Gemini listeleri sayesinde yükselişini sürdürüyor. STEPN uygulamasının katlanarak benimsenmesi de kesinlikle katkıda bulunuyor. GMT, tüm zamanların en yüksek seviyelerini kırmaya çalıştığında yardımcı olacak mevcut seviyelerin etrafında sağlam bir destek bölgesi oluşturuyor gibi görünüyor. Bu bölgenin altına inersek GMT’nin %30’dan fazla çökebileceğini unutmayın. Bazıları, piyasanın nasıl göründüğünün sadece bir zaman meselesi olduğunu iddia edebilir.

Analist ayrıca, sürpriz bir Binance listesinden sonra yerel NEXO token’ı yükselen kripto kredi platformu Nexo’ya dikkat çekiyor. Sonunda proje konusunda iyimser olsa da Guy, Nexo gibi şirketlere yönelik yaklaşan düzenlemelerin, ne kadar ileri gidebileceğine bir sınır getirebileceği konusunda uyarıyor.

“Nexo söz konusu olduğunda, NEXO tokeni geçen haftaki bir Binance listesinin arkasındaki gökyüzüne ve kesinlikle elime geçmem gereken Nexo’nun kripto kartının son sürümüne uzanıyor… Ne güzel ki bu Nexo, uzun vadeli çok güçlü bir yükseliş trendinde, ancak boşta kalan kripto paranızdan faiz kazanmanıza izin veren uygulamalarda görmeye başladığımız baskılar göz önüne alındığında, ne kadar daha fazla büyüyebileceğini merak ediyorum.”

Son olarak Guy, gerçek dünyadaki merkezi olmayan finans için belirteçleştirmede uzmanlaşmış, kurumsal kullanıma hazır bir blok zinciri protokolü olmayı amaçlayan XinFin XDC hakkında tüccarları uyarır. Analist, borsalar aracılığıyla XDC’ye sınırlı erişimin ve genel olarak aşağı yönlü bir kripto piyasasının altcoin için sorun yaratabileceği konusunda uyarıyor.

“XDC madeni parası, Panama’nın ETH, XRP ve ALGO dahil olmak üzere bir dizi başka altcoin’e ek olarak yukarıda belirtilen kripto faturasının bir parçası olarak benimsenmesini teşvik edeceği haberlerini pompalıyor. XDC madeni parası hala uzun vadeli bir yükseliş eğiliminde olsa da, borsa desteği şu anda sınırlı olduğu için burada dikkatli davranacağım – muhtemelen uzun süre düşüşe karşı pompalayamayacağı gerçeğini boşverin.”

İ
Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Rattanamanee PatpongSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap