Madeni Para Bürosuna Göre Bir Ethereum Rakibi Patlayıcı Bir Ralli İçin Hazırlanıyor

 Madeni Para Bürosuna Göre Bir Ethereum Rakibi Patlayıcı Bir Ralli İçin Hazırlanıyor

Popüler bir kripto analisti, zincir üzerindeki ölçümler, merkezi olmayan uygulama platformu için büyük bir talep gösterdiğinden, Ethereum rakibi Near Protocol’ün (NEAR) fiyatının yükselmeye hazır olduğunu söylüyor.

Sahte Para Bürosu ev sahibi Guy anlatır 2,02 milyon YouTube abonesinin, NEAR üzerinde inşa edilen günlük işlem ve proje sayısının Aralık 2021’den bu yana iki katından fazla arttığını, protokolün piyasa değeri için potansiyel olarak kazançlı bir haber.

Guy ayrıca, protokole kilitlenen benzersiz cüzdan adreslerinin ve toplam değerin de etkileyici bir büyüme kaydettiğini belirtiyor.

“En iyi yanı, Near Protocol’ün piyasa değerinin hala orta aralıkta olması, yani büyümek için hala çok fazla alana sahip olması. Olayları bir perspektife oturtmak için, Near Protocol’ün ilk ona girebilmesi için NEAR’ın fiyatını üçe katlaması gerekecek ve bir ayı piyasasına girmezsek bunun makul bir hedef olduğunu düşünüyorum.”

NEAR’ın piyasa değerine göre en büyük on kripto varlığından biri olup olmayacağı konusunda Guy, bunun yaklaşmakta olan kilometre taşlarına bağlı olacağını söylüyor. Near Protocol’ün resmi yol haritasında bahsedilenlerden analist, en önemlisinin dinamik yeniden paylaşım olduğunu ve bunun talep arttıkça veya azaldıkça blok zincirinin otomatik olarak ölçeklenmesini sağlayacak olduğunu söylüyor.

“Yol haritasında belirtilen kilometre taşlarından en önemlisi olduğuna inandığım şeyi ve yıl sonundan önce uygulanması beklenen dinamik yeniden birleştirmeyi tekrar edeceğim. Dinamik yeniden birleştirme, Near Protocol’ün blok zinciri talebine göre parçaları otomatik olarak oluşturmasını ve yok etmesini mümkün kılacaktır.

Basit açıklama, bir parçanın çok fazla kişi tarafından kullanılması durumunda otomatik olarak ikiye bölüneceği ve çok sayıda kullanıcısı olmayan parçaların otomatik olarak birleşeceği, böylece doğrulayıcıların kaynakları boşa harcamaması ve gereksiz parçaları güvence altına almasıdır. Teorik olarak, dinamik yeniden birleştirme, Near Protocol’ü sonsuz derecede ölçeklenebilir hale getirecektir.”

İ
Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/vectorpouchSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap