Madeni Para Bürosuna Göre Cardano Kabulü Artıyor – İşte Ethereum Rakibinin Geleceğine İlişkin Tahmini

 Madeni Para Bürosuna Göre Cardano Kabulü Artıyor – İşte Ethereum Rakibinin Geleceğine İlişkin Tahmini

Popüler YouTube kanalı Coin Bureau’nun ev sahibi, Ethereum Rival’ın son zamanlardaki cansız performansının ortasında Cardano’nun geleceğine bakıyor.

Guy olarak bilinen takma adlı kripto analisti, 2.03 milyon abonesine Cardano’nun sahne arkasında benimsenmede bir patlamaya tanık olduğunu söylüyor.

“Benzersiz Cardano cüzdanlarının sayısı %50’den fazla arttı. Cardano varlıklarının sayısı iki katından fazla arttı, düzinelerce DApp [decentralized applications] dağıtıldı, yüzlerce daha Cardano DApps geliştiriliyor. Bu, perakende yatırımcılardan ve kullanıcılardan gelen ADA için hala çok fazla talep olduğunu gösteriyor. Kurumsal yatırımcılardan da ADA için önemli miktarda talep geldiğini unutmayın.”

Cardano’nun neden düşüşte olduğu konusunda Guy, kripto varlığının Bitcoin (BTC) ile yüksek oranda ilişkili olduğunu söylüyor. Fintech şirketlerinden gelen yoğun satışların da ADA’nın mevcut fiyat hareketine katkıda bulunduğunu söylüyor.

“Bu sözde güçlü talebe rağmen ADA’nın fiyatının düşmeye devam etmesi tek bir anlama gelebilir… Başka bir yerden daha fazla satış baskısı geliyor. En iyi tahminim IOG [Input Output Global]Emurgo ve ekiplerini agresif bir şekilde genişleten, ortaklıklar kuran, yaklaşan Cardano projelerini destekleyen ve hatta Cardano altyapısı oluşturmak için kripto ile ilgili şirketleri doğrudan satın alan Cardano Vakfı.

Bunun uzun vadede ADA için ciddi bir büyümeye yol açacağına şüphe yok, ancak bu satış baskısının kısa vadede ADA’nın fiyat potansiyelini bastırdığına da şüphe yok.”

Cardano’nun fiyatının ne kadar yükselebileceği konusunda analist, bunun blok zincirinin gelecekteki gelişmelerine bağlı olacağını söylüyor.

“Bu sürekli satış baskısını Cardano’nun devasa piyasa değeriyle birleştirdiğinizde, ADA kısa vadede buradan 2 kat daha fazla çekecek kadar şanslı olacak. Ancak ADA’nın uzun vadeli potansiyeli söz konusu olduğunda bu çok farklı bir hikaye ve ADA’nın uzun vadede ne kadar yükseğe çıkabileceği nihayetinde Cardano’nun yaklaşmakta olan kilometre taşlarına bağlı.”

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

&nbsp Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/TriffSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap