MakeMyTrip, en iyi Hindistan seyahat noktalarının NFT koleksiyonunu başlattı

 MakeMyTrip, en iyi Hindistan seyahat noktalarının NFT koleksiyonunu başlattı

Hintli çevrimiçi seyahat şirketi MakeMyTrip, Hindistan’ın turistik destinasyonlarından oluşan, karşılıksız token (NFT) bir koleksiyon başlattı ve NFT alanına adım atan ilk Hint seyahat markası oldu.

İlgili makaleye bakın: NFT için dijital sanatın ötesinde bir gelecek var mı?

Hızlı gerçekler

NFT koleksiyonu “Sanal Tatiller!” “Hindistan’ın en iyi seyahat noktalarından bazılarının sürekli değişen bir meta-dünya görüşünü” hayata geçirmeyi hedefliyor. şirket dedi. Her NFT, Hindistan’ın en beğenilen seyahat yerlerinin görüntülerini sağlar. MakeMyTrip, Hindistan’da sürdürülebilir turizmi teşvik etmeye odaklanan projeleri desteklemek için NFT’lerin satışından elde edilen geliri aktaracak. NFT’lerin “NFTicket” ile turizm dünyasında popülerlik kazandığı bildiriliyor açık artırmada satıldı 1 milyon ABD Doları karşılığında, muhtemelen ticari havacılık tarihinde satılan en değerli bilet. NFticket, İspanyol havayolu Air Europa ile seyahat endüstrisi için blok zinciri tabanlı bir dağıtım protokolü oluşturan bir İspanyol şirketi olan TravelX arasındaki bir işbirliğidir. NFT aynı zamanda çağdaş sanatçı Carlos Betancourt’un bir sanat eserinin mülkiyetini de veriyor.

İlgili makaleye bakın: NFT alıcıları iki ay üst üste düşüş yaşadıSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap