Makro Analisti Lyn Alden, Bitcoin (BTC) İçin Yakın Vadeli Görünümün Çok Belirsiz olduğunu Söylüyor – İşte Nedeni

 Makro Analisti Lyn Alden, Bitcoin (BTC) İçin Yakın Vadeli Görünümün Çok Belirsiz olduğunu Söylüyor – İşte Nedeni

Makro gurusu Lyn Alden, yeni bir ekonomik değişkenin önümüzdeki altı ay boyunca Bitcoin (BTC) fiyatını tahmin etmeyi zorlaştırdığını söylüyor.

Alden, Kitco News’de yayınlanan yeni bir röportajda diyor amiral gemisi kriptonun kısa vadeli görünümünün, yüksek enflasyon ve yüksek işsizlik sonucu meydana gelen ekonomik bir fenomen olan stagflasyon nedeniyle belirsiz olduğunu.

“Önümüzdeki altı ayda çok belirsiz çünkü tarihsel olarak, yükselen ve düşen PMI’ya bakarsanız [purchasing managers index] ortamlarda, Bitcoin’in boğa koşusu etkinliğinin çoğu, yükselen PMI ortamları sırasında gerçekleşir. Elverişli likiditeye ve risk alma davranışına sahip olduğunuzda, Bitcoin çok iyi sonuç alma eğilimindedir. Düşen PMI ortamlarında, Bitcoin tarihsel olarak acı çekti. Yeni olan, Bitcoin’in büyük gelişmiş pazarlarda hiçbir zaman gerçekten stagflasyonist bir ortamla karşılaşmamış olması, bu yüzden bu tamamen yeni bir değişken.”

Belirsizliğe rağmen makro analist, Bitcoin’in diğer varlıklara kıyasla hala daha iyi bir yatırım olduğunu söylüyor.

“Kesinlikle Bitcoin’e sahip olmayı, tonlarca tedarik zinciri riskine, marj baskısına ve bunun gibi şeylere sahip olan bazı şirketlerden daha çok tercih ederim. Bir emtia gibi ticarete başlayıp başlamayacağını göreceğiz.”

Alden, Bitcoin’in güçlü temelleri nedeniyle kalacağını söylüyor.

“Önümüzdeki altı ay boyunca biraz tarafsızım. volatilite beklerdim. Daha uzun vadede, temel resmin harika göründüğünü düşünüyorum. Üzerinde meydana gelen gelişme, bunun kullanım durumları daha açık olabilir, özellikle şimdi insanlar Ukrayna’dan kaçıyor ve Bitcoin’i bir kez kendilerine emanet ettiklerinde, en az görevle servet getirme konusunda en kolay zamanları yaşıyorlar. ”

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/WhiteBarbie/diversepixel
Yorum Yap