Makro Analisti Lyn Alden’e Göre Bitcoin’in (BTC) Yarıştaki En Hızlı At olmasının Nedeni İşte?

 Makro Analisti Lyn Alden’e Göre Bitcoin’in (BTC) Yarıştaki En Hızlı At olmasının Nedeni İşte?

Makro stratejisti Lyn Alden, Bitcoin’in (BTC) baskın para biçimi olmak için diğer tüm dijital para birimlerini geride bırakacağını söylüyor.

What Bitcoin Did podcast ile yeni bir röportajda Alden, hakimiyet yarışının BTC ve merkez bankası dijital para birimleri (CBDC’ler) arasında olduğunu söylüyor.

“Paranın dijitalleşmesinin kaçınılmaz olduğunu düşünüyorum ve o zaman soru şu: ‘Hangi tür baskın hale geliyor?’ Bitcoin, üzerindeki hükümet kontrolünü geri itecek kadar güçlü mü yoksa bir takım eksikliklerle mi karşılaşıyor ve hükümetler CBDC’lerini oldukça baskın hale getirebiliyor mu? Ve Bitcoin’in uzun vadede başarılı olması konusunda hata yapıyorum. özellikleri olduğunu düşünüyorum.

Bir dizi kutuyu işaretler ve işaretlemediği kutular bile teknoloji geliştikçe ve daha geniş çapta tutuldukça ve daha iyi hale geldikçe işaretlenebilir hale gelir. Yani daha uzun vadeli düşünüyorum, bence Bitcoin… Yarışın en hızlı atı diyebilirsiniz. Çoğu insan için Bitcoin’e %100 tahsis edilmesini önermesem de bahse girmek için en iyi şeyin bu olduğunu düşünüyorum, ancak bence bu noktada hiçbirine sahip olmamak aptalca bir şey.”

Alden, Bitcoin’in hisse senetleri, tahviller veya para birimlerinin aksine başka bir kuruluşun yükümlülüğü olmayan bir varlık olduğunu belirtiyor. Makro analisti ayrıca BTC’nin altından daha taşınabilir olduğunu ve “sansüre dayanıklı” ödemeler için kullanılabileceğini belirtiyor.

“Çeşitli kullanım durumları var ve bu yüzden bir yatırım olmasının yanı sıra tasarruf olmanın yanı sıra sigorta olduğunu düşünüyorum. Size bu opsiyonu, diğer varlıkların vermediği bir şekilde sağlıyor.”

Bitcoin, yazım sırasında geçen ay %17’den fazla düşüşle 37.897.06 dolardan işlem görüyor.

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

&nbsp Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Kartavaya Olya/Konstantin Faraktinov
Yorum Yap