Makro Guru Raoul Pal, Kripto Piyasaları İçin ‘Düşük Olduğunu’ Söyledi, Yükselen Katalizörler Yeni Rallileri Kıvılcımlandırıyor

 Makro Guru Raoul Pal, Kripto Piyasaları İçin ‘Düşük Olduğunu’ Söyledi, Yükselen Katalizörler Yeni Rallileri Kıvılcımlandırıyor

Marco gurusu ve Real Vision CEO’su Raoul Pal, kripto piyasalarının zaten en düşük seviyelerini gördüğünü ve yaklaşan katalizörlerin endüstri çapında bir sonraki ralliyi ateşleyebileceğini söylüyor.

yeni bir röportaj yapmak Pal, Layah Heilpurn ile yaptığı açıklamada, birçok farklı gelişmenin kripto alanını olumsuz duygularla doldurduğunu, ancak piyasaların dirençli kaldığını söylüyor.

Ona göre, dayanıklılık dibin içeride olduğunun bir işareti olabilir.

“Olasılıklar dengesi, geçen yıl düşük yaptık, bu yıl düşük olanı tekrar test ettik ve bence en düşük…

Bence bir savaş başlattık, %8,5 enflasyon, FED’in hepsi kriptoda faiz oranlarını yükseltti, Çin yasağını kaldırdık, ona çok şey attık ve yeni bir dip yapmadık. Genellikle, bu genellikle pazarın dibini bulduğunun bir işaretidir.”

Pal, bir ekonomik durgunluk döneminin kriptoda bir sonraki büyük boğa koşusunu tetikleyen kıvılcım olabileceğini söylüyor.

“Şimdi yukarı yönlü katalizörlerin ne olduğunu arıyoruz. [are]. Artan katalizör, ekonomik büyüme yavaşlamaya başlarsa olacaktır. O zaman muhtemelen uzun vadeli varlıklar, düşük büyüme ortamlarında daha iyi performans gösterme eğiliminde olan şeyler görebiliriz ve kripto, bu tür bir ortamda, Cathie Wood’un ARKK’sının yaptığı gibi, bu tür uzun vadeli varlıklar gibi çok iyi sonuç verme eğilimindedir. İşte kıvılcım olarak aradığımız şey bu, insanların enflasyondan daha az korkması ve büyümeden daha fazla korkması için yapıda bir değişiklik.”

Pal’a göre, Bitcoin’in kripto piyasasının genel eğilimlerini en iyi tanımlayan yarılanmaları tarafından yönlendirilen önceki dört yıllık döngü artık sona erdi.

“Bence [4-year cycles are] Pazar eskisinden çok daha büyük olduğundan ve Bitcoin marjda o kadar baskın olmadığından, dört yıllık döngünün bir etkisi olacak, ancak etkisi o kadar büyük değil. Örneğin, ETH 2.0 olayı farklı bir potansiyel dinamik yaratacak, bu yüzden döngülerin değiştiğini düşünüyorum ve zaman içinde bu çok değişken trendlerin daha az oynak hale geldiğini ve bunu Amazon’un ilk günlerinde gördük… şimdi kripto ile aynı, 300 milyon insan onu kullanıyor, bu yüzden olan şey volatilite azalıyor.”

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Urboshi/Nikelser Kate/Natalia Siiatovskaia
Yorum Yap