Mayıs 2021 Kripto Çöküşünü Arayan Analist, Oyunda 135.000 Dolarlık Bitcoin Davası Diyor

 Mayıs 2021 Kripto Çöküşünü Arayan Analist, Oyunda 135.000 Dolarlık Bitcoin Davası Diyor

Mayıs 2021 kripto piyasası çöküşünü çağıran analist, şimdi Bitcoin’in (BTC) 135.000 $ seviyesine yükselmesi için yapılması gereken bir durum olduğunu söylüyor.

Yakından takip edilen Dave the Wave olarak bilinen takma adlı analist, 96.000 Twitter takipçisine bir teoriye dayanarak BTC’nin bundan yaklaşık bir yıl sonra mevcut fiyat seviyelerinin kabaca %229 üzerine çıkabileceğini söylüyor.

Dave the Wave, her Bitcoin boğa döngüsü boyunca düz, uzun vadeli trend çizgileri çizerek her döngünün altını, üstünü ve ayı piyasasının altını tanımlar.

“Boğalar için bir tane.

‘BBT’nin projesi gelecek yıl ortasında 135 bin hedef~”

Kaynak: Dalga Dave/Twitter

Hipoteze dayanarak, analist BTC’nin 2023’ün başlarından sonuna kadar yavaş yavaş yaklaşık 135.000 $’a yükseldiğini tahmin ediyor.

Kısa vadede, analist yeni yerel düşüklerin etiketlenmesini iskonto etmez. Dave the Wave’e göre, Bitcoin çöküşü sona ererse, BTC, bir kez daha toplanmadan önce 20.000 dolara yakın bir logaritmik büyüme eğrisinin (LGC) altında destek bulabilir.

“Böyle oynanacak olsaydı, LGC üssü sağlam destek sağlardı…. ve sonra tekrar yarışlara.”

Kaynak: Dave the Wave/Twitter

Analist, Bitcoin’deki uzun vadeli yükseliş için, hareketli ortalama yakınsama sapması (MACD) gibi önemli göstergeleri sıfırlamak için aşağı yönlü bir kapitülasyonun ideal olabileceğini söylüyor. Tüccarın analizine göre, trendleri ve momentumu tanımlayan MACD, üç ana zaman diliminde de yakın vadede daha fazla kısa vadeli aşağı yönlü sinyal vermeye devam ediyor.

“Aylık MACD – makro boğada düzeltme
Haftalık MACD – sıfır çizgisinin altında ve yuvarlanma
Günlük MACD – ayrıca sıfır çizgisinin altında

Sonunda bir arınma olsa bile, makro boğanın ilerlemesi için en iyi şey olabilir…”

Kaynak: Dalga Dave/Twitter
Kaynak: Dave the Wave/Twitter Kaynak: Dave the Wave/Twitter Fiyat Kontrol İşlemi

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Mia Stendal
Yorum Yap