Maymun köpeği yiyor, ApeCoin Dogecoin’in büyük gününde parlıyor

 Maymun köpeği yiyor, ApeCoin Dogecoin’in büyük gününde parlıyor

Bir fiyat rallisi umut eden Dogecoin topluluğu, ApeCoin’in %30’luk bir tırmanışla dikkatleri üzerine çekmesi nedeniyle “Doge Günü”nde hayal kırıklığına uğradı.

İlgili makaleye bakın: Köpeğin Doge Günü’nde günü olacak mı?

Hızlı gerçekler

DOGE yatırımcıları, DOGE’nin 20 Nisan’a kadar geçen günlerde %500’ün üzerinde bir artış göstererek, piyasa değeri açısından dünyanın en büyük beşinci jetonu haline geldiği geçen yılki başarısını yeniden yaratmayı umuyorlardı.
DOGE, Çarşamba gününden bu yana kripto sıralamasında bir pozisyon kaybetti ve Polkadot’un arkasından 12. sıraya geriledi.
APE ekosisteminin yönetim tokeni ApeCoin, Asya saatiyle Perşembe sabahı en çok kazanan oldu.
Bored Ape Yat Kulübü üyeleri üretmeye başladı sosyal medya vızıltı Yaklaşan metaverse projesi “Otherside”da ApeCoin-fiyatlı kamu arazisi satışları civarında.
ApeCoin yazının yazıldığı sırada 16,67 ABD Dolarından işlem görüyordu ve Dogecoin %0,2 düşüşle 0,1415 ABD Dolarından işlem görüyordu.

İlgili makaleye bakın: Bored Apes yaratıcısı, yeni metaverse ‘Otherside’ı piyasaya sürecekSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap