Meksikalı Milyarder Ricardo Salinas, Bir Faktörün Bitcoin’i (BTC) Altından Üstün Kıldığını Söyledi

 Meksikalı Milyarder Ricardo Salinas, Bir Faktörün Bitcoin’i (BTC) Altından Üstün Kıldığını Söyledi

Meksikalı milyarder ve Bitcoin (BTC) boğası Ricardo Salinas, amiral gemisi kriptoyu altından daha iyi bir değer deposu yaptığına inandığı önemli bir faktörü açıklıyor.

Yeni bir röportajda, varlık portföyü olan Salinas oluşur %60 “Bitcoin ve Bitcoin hisse senetleri”, diyor altının manipülasyona çok açık olduğunu.

“İşte anlaşma – Altını manipüle etmek çok kolay. Bir düşünün, Londra’da altın fiyatı sabitlendi… Bakın geçen ay Londra Metal Borsası’nda nikel ile ne oldu. Demek istediğim, her şey baştan sona bir sahtekarlık.”

Grupo Elektra holdinginin başkanı olarak görev yapan Meksikalı milyardere göre, Bitcoin’in fiyatı altın kadar kolay manipüle edilemez.

“Bitcoin’in altın sorunları yok. Yanında taşımak zorunda değilsin. Etrafta saklamanıza gerek yok. Ve en önemlisi, fiyatı manipüle etmek çok zor. Çünkü dünyanın her yerinde 24 saat ticaret yapabileceğiniz pek çok yer var. Altın gibi değil, değil mi?”

olduğu tahmin edilen Salinas değer 12,3 milyar dolar, aynı zamanda ailesinin nesiller boyunca altın değerini sakladığını ancak Bitcoin’i keşfettiğinde her şeyin değiştiğini söylüyor.

“Ailemde ya da babamda ve büyükbabamda her zaman altın böcek olduk. Ve fiat’ın çözümünün altın olduğunu düşündük. Ve biz her zaman bunun üzerine bahse girdik. Ve yardımcı oldu. Bazı anlarda çok yardımcı oldu…

Altının tüm bu sorunları var ve Bitcoin’i öğrendiğimde, şimdi bu her şeyi değiştirdi çünkü Bitcoin’in altın sorunları yok.”

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Oleksandra Klestova
Yorum Yap