Mevcut Ekonomik Koşullar En İyi Analisti Kripto ve Teknoloji Hisselerinde ‘İnanılmaz Bir Şekilde Boğa’ Yapıyor – İşte Nedeni

 Mevcut Ekonomik Koşullar En İyi Analisti Kripto ve Teknoloji Hisselerinde ‘İnanılmaz Bir Şekilde Boğa’ Yapıyor – İşte Nedeni

Popüler bir kripto analisti, mevcut ekonomik ortamın kendisine dijital varlık ve teknoloji pazarları konusunda aşırı iyimser olması için sebep verdiğini söylüyor.

Yeni bir videoda, YouTube kanalı InvestAnswers’ın sunucusu 432.000 abonesine kısa bir süre içinde avronun ABD doları karşısındaki %5’lik düşüşünü gösteriyor.

Analist, Fed’in faiz oranlarını 25 baz puan artırmasıyla EUR/USD’deki düşüşün nasıl gerçekleştiğine işaret ediyor. Bunun, birçok yatırımcının inandığının aksine, sermayenin ABD’den ve diğer pazarlara akmayacağını, bunun yerine kripto ve ABD teknoloji hisselerindeki büyük isimleri kovalamaya devam edeceğini gösterdiğini söylüyor.

“Bu, büyük miktarda para hareketini tetikleyebilir… Sistemde bu kadar nakit var. Sistem nakit ile aynı hizada. Paranın bir ev bulması gerekiyor ve bu 25 baz puanın peşinden gitmek için milyarlar akacak. İçinde yaşadığımız dünya bu. Bu yüzden hala erkenciyiz. Bu yüzden Bitcoin, Tesla ve bir sürü başka isimler gibi kazanan isimlerde şu anda bulunduğumuz nokta konusunda inanılmaz iyimserim.”

Analist, şu anda en büyük varlıklarının yıkıcı yapıları nedeniyle Bitcoin ve Tesla olduğunu söylüyor ve iki varlık arasında güçlü bir korelasyona işaret ediyor.

“En büyük iki çantam olmaları tesadüf değil. Açıkçası, çok iyi performans gösteriyorlar ama kafamda bir görevle erkenden onlara çok yaklaştım çünkü ikisinin de çok, çok yıkıcı olduğunu gördüm…

Korelasyon son derece önemlidir. 2017 ile 2019 arasında Tesla’ya girmiş olsaydınız, Bitcoin’e sahip olmaktan daha iyi bir yatırım getirisi (yatırım getirisi) elde etmiş olurdunuz. Bu çarpıcı değil mi? Ve unutmayın, Bitcoin daha başlamadı bile.”

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/SensVesctor/Vladimir Sazonov/Pixus
Yorum Yap