MicroStrategy, marj çağrısını durdurmak için 21 bin dolarlık BTC’yi savunabilir | CryptoSlate

 MicroStrategy, marj çağrısını durdurmak için 21 bin dolarlık BTC’yi savunabilir |  CryptoSlate

MicroStrategy Q1 kazanç çağrısı, bir piyasa kapitülasyonu olması durumunda Bitcoin’i 21.000 doların üzerinde tutmak konusunda kazanılmış bir çıkarları olduğunu ortaya koydu. Şu anda MicroStrategy sahibi Bitcoin’in en büyük destekçilerinden biri olan CEO’ları Michael Saylor’a göre 129.200 bitcoin. Şirket son günlerde ek Bitcoin satın almak için bitcoin varlıkları tarafından desteklenen 205 milyon dolarlık bir kredi aldı.

MicroStrategy’nin CFO’su Phong Le, kazanç çağrısında, %25’lik bir kredi için LTV’leri olduğunu, yani teminat olarak 19.466 Bitcoin koyduklarını açıkladı. Bu nedenle, Bitcoin fiyatı 21.000 dolara düşerse, LTV %50’ye yükseleceği için bir marj çağrısı olur.

Ancak, otomatik tasfiye olacağına dair bir öneri yok. MicroStrategy’nin, gözaltında tutulan teminata ilave eklemesi gerekecektir. Mülkiyetleri altında yaklaşık 4,9 milyar dolarlık Bitcoin olduğu için, Bitcoin likit olduğu ve başka bir şey için teminat olarak ayrılmadığı sürece bu mümkün olmalıdır.

Yine de, Cointelegraph MicroStrategy’nin teminat paketine eklemek için indirimli bir fiyata ek Bitcoin satın alabileceğini de önerdi. Kredilerini desteklemek için mevcut rezervlerinden Bitcoin almak zorunda değiller. Saylor tweetlendi son zamanlarda “#bitcoin’i anlayan insanlar satın alıyor. #Bitcoin’i anlamayan insanlar bunun hakkında konuşuyor. ”

Saylor’un Bitcoin konusunda ne kadar iyimser olduğu göz önüne alındığında, likiditeleri varsa MicroStrategy’den 21.000 dolara daha fazla Bitcoin satın almasını isteyeceğine inanmak zor. Bu özellikle Saylor’un açıklığa kavuşmuş Bu yılın başlarında, Bitcoin başına ortalama maliyet fiyatlarının 30.200 dolar olduğunu söyledi.

Kaynak: MicroStrategy 1. Çeyrek Kazanç Raporu

MicroStrategy’nin daha düşük direnç seviyelerini savunmak için Bitcoin’i satın almaya devam edip etmeyeceği veya bir marj çağrısı ile başa çıkmak için mevcut Bitcoin’lerini hareket ettirip ettirmeyeceği bilinmiyor. Ancak, eğer fonları varsa bunu yapmamak, Saylor’un stratejik anlatısından bir farklılık olacaktır. Ayrıca daha büyük bir kredi için teminat olarak daha fazla Bitcoin koyma seçeneğine de sahip olabilirler. Bitcoin söz konusu olduğunda, o görünür çok kararlı;

“#Bitcoin, kendi hedge fonlarını yönetme seçeneği veya arzusu olmayan milyarlarca insana küresel, uygun fiyatlı, basit ve güvenli bir tasarruf hesabı sunan, bozulmaz yazılım tarafından yönetilen siber uzayda bir bankadır.”

Kripto Pazarında Avantaj Elde Edin 👇

CryptoSlate Edge’in bir üyesi olun ve özel Discord topluluğumuza, daha özel içerik ve analizlere erişin.

Zincir üzerinde analiz

Fiyat anlık görüntüleri

Daha fazla bağlam

Ayda 19$’a şimdi katılın Tüm faydaları keşfedin

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap