Milyarder Mark Cuban, Devasa Ethereum Konumunu Açıkladı, Bitcoin Maksimalistlerinin Kripto Piyasalarında Gerçek Artış Hakkında Yanlış Olduğunu Söyledi

 Milyarder Mark Cuban, Devasa Ethereum Konumunu Açıkladı, Bitcoin Maksimalistlerinin Kripto Piyasalarında Gerçek Artış Hakkında Yanlış Olduğunu Söyledi

Milyarder Mark Cuban, kripto para birimi alanındaki her sektörün gerçek değeri ve işlevi olduğuna inandığı şeyi tartıyor.

Girişimci Scott Hilton YouTube kanalıyla yeni bir röportajda diyor Bitcoin her zaman bir değer deposu olarak işlev görecek olsa da, BTC’yi her şeyden önce, her şeyden önce dijital varlık olarak gören maksimalistlerle aynı fikirde değil.

“Bitcoin maxi, Bitcoin’in sadece dünyaya sahip olacağını ve dünyayı nihai para birimi olarak değiştireceğini düşünen insanlardır. Öyle değil.

Bitcoin gerçekten harika bir değer deposu çünkü ticareti altından daha kolay, insanlarla paylaşmak için altından daha küçük parçalara ayrılmak daha kolay. Saklamak daha kolay, sadece dijital dosyayı alıp bir karta koyabilirsiniz.

Değer deposu, öncelikle Bitcoin için geçerli olan bir şeydir.”

Shark Tank yatırımcısı daha sonra iki ana kripto token kategorisini ve daha spekülatif tokenlerin tezgah üstü (OTC) hisse senetleriyle nasıl karşılaştırıldığını tartışıyor.

“İki tür jeton vardır. Bir faydası olan jetonlar ve sadece takas edilmek üzere orada olan ‘bokcoin’ olarak adlandırdıkları jetonlar. OTC hisse senetleri gibi sadece spekülasyon fırsatları.

Çoğu insan hisse senetlerini düşündüğünde Nasdaq veya New York Menkul Kıymetler Borsası’nı düşünür… Ama pembe sayfalar, ilan panoları ve OTC hisse senetleri denen, denetlenmemiş finansalları olmayan binlerce şirketin olduğu, hisse senetlerinin kuruşlar için işlem gördüğü ve – ne fiyat olduğunu bilir ve trilyonlarca hisse hiçbir şey olmadan ticaret yapar.

Onlar bazılarının stok eşdeğeri [crypto] jetonlar.”

Cuban, kripto yatırımcısı olarak ana ilgi alanı olan altcoinlerin neden Ethereum (ETH) ve Polygon’da (MATIC) devasa pozisyonlar biriktirdiğini açıklayarak devam ediyor.

“Son olarak, Ethereum gibi faydası olan jetonlar var. Akıllı sözleşmeler denilen bu şeylere sahipler ve NFT’ler olsun, farklı şeylerle ticaret yapmanıza izin veriyorlar. [non-fungible tokens]Ethereum’daki sigorta sözleşmeleri, sadece çeşitli şeyler var.

İşte asıl iyi tarafının burada olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden bir ton Ethereum ve Çokgen (MATIC) sahibiyim çünkü internet için HTML veya Javascript gibi akıllı sözleşmeler. Uygulamalar oluşturabilirsiniz.

NFT’ler uygulamaların bir versiyonudur ve diğerlerini görmeye başlıyoruz [like] ders kitapları NFTS’ye dönüştü. Müzikler, şarkılar, filmler NFT’lere dönüştü. Dijital olan her şey bir NFT olmak için akıllı bir sözleşme kullanabilir.

İşte asıl artı burada.”

Bu haftanın başlarında, internet dedektifleri Cuban’ın Ethereum cüzdanının içeriğini ortaya çıkardı. Milyarder, miktarlarda ETH ve çeşitli diğer altcoinleri tutmanın yanı sıra, önemli miktarda Circle’ın ABD Doları Parası (USDC) sabit parasına da sahiptir.

Cuban, stablecoin’lerin işleviyle ilgili olarak şunları söylüyor:

“Stablecoinler, kripto dünyasının para birimi gibidir. İki tür stabilcoin vardır. Biri dolara sabitlenmiştir ve en yaygın tür USDC’dir.

Birinin kripto cüzdanında bir belirteç olan her USDC doları için, hazinesindeki bir banka hesabında buna denk gelen gerçek bir ABD doları vardır. Yani bu nispeten güvenli.

İkinci tür algoritmik ve bu, bazı oyunların, her bir madeni para için dolar yerine dolar olmak yerine, belirli şeyleri taklit etmeye çalıştıkları algoritmalar olduğu yerde oynandığı yerdir.

Bunlar daha riskli ve… Bu yüzden düzenleneceğini düşünüyorum. Bunun kötü bir şey olduğunu düşünmüyorum.”

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Alberto Andrei Rosu/monkographic
Yorum Yap