Milyarder Mark Cuban Kripto Portföyünde Büyük Değişiklikler Yapıyor – İşte Ethereum Cüzdanına Bir Bakış

 Milyarder Mark Cuban Kripto Portföyünde Büyük Değişiklikler Yapıyor – İşte Ethereum Cüzdanına Bir Bakış

Milyarder Mark Cuban’ın Ethereum cüzdanı, Shark Tank yatırımcısının en son kripto portföy karışıklığına bir bakış sunuyor.

Ethereum arama motoruna göre EterTaramaETH, Cuban’ın cüzdanındaki en büyük varlık olmaya devam ediyor, ancak Circle’ın USDC stabilcoin’i şimdi iki numarada yer aldı.

Şu anda Küba’nın Ethereum cüzdanında portföyün %54’ünden fazlası olan 260.462 USDC var. USDC, portföyünde geçen ayın sonlarına kadar mevcut değildi.

3 numarada, veri paylaşımı ve ilgili hizmetler için merkezi olmayan bir ekosistem olan Ocean Protocol (OCEAN) yer alıyor. Kripto boğa, yaklaşık 64.249 dolar veya cüzdanının yaklaşık %13’ü değerinde 128619.2 OCEAN’a sahip.

Cuban’ın dördüncü en büyük kripto holdingi, yaratıcı merkezli, değiştirilemez token (NFT) platformu Rarible’ın yönetim belirteci olan RARI’dir. Yatırımcının 51.132 $ değerinde 6632 RARI’sı var.

Milyarderin cüzdanındaki RARI’nın ardından, Olympus merkezi olmayan özerk organizasyonun (DAO) yönetimi olan gOHM var. Şu anda 18.921 dolar değerinde 5.9 gOHM’ye sahip.

Cuban ayrıca, merkezi olmayan müzik akışı protokolü Audius’un yerel belirteci olan bir AUDIO çantasına sahiptir. Dallas Mavericks’in sahibi yaklaşık 12.687,45 dolar değerinde 10000 AUDIO’ya sahip.

Cuban’ın cüzdanı, NFT koleksiyonunu Lazy’de ifşa ettiğinde halka açıldı ve o zamandan beri blockchain dedektifleri onu takip ediyor. Milyarderin başka yerlerde kripto cüzdanları olup olmadığı net değil.

Teknoloji girişimcisi Fortune ile yaptığı bir röportajda yakın zamanda ETH konusunda “çok iyimser” olduğunu belirtti. Ethereum’u bir iş kanıtı sisteminden hisse kanıtı sistemine götürecek olan birleşmeyi, piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto varlığı için büyümenin kilit bir katalizörü olarak tanımladı.

Ayrıca, birleşme madenciliği modası geçmiş hale getirdiğinden, genel ETH arzının muhtemelen azalacağını ve yukarı yönlü baskıyı destekleyeceğini söyledi. Cuban, birleşme tamamlandığında ETH’nin deflasyonist bir varlık olma yolunda olacağını tahmin ediyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Apex Infinity Games/Andy Chipus/Vladimir SazonovSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap