Milyarder Mike Novogratz Bitcoin ve Kripto Katliamını Çok Yakından Uyardı

 Milyarder Mike Novogratz Bitcoin ve Kripto Katliamını Çok Yakından Uyardı

Galaxy Digital CEO’su ve milyarder Mike Novogratz, kripto piyasalarının yakın zamanda toparlanacağını düşünmediğini söyledi.

2022 Galaxy Digital Q1 yatırımcı çağrısında, yatırım yönetimi firmasının CEO’su, geleneksel finans firmalarından artan benimsemenin onu genel olarak kripto alanı hakkında iyimser tutmasına rağmen, önümüzdeki birkaç çeyrekte yükselişe geçmediğini söyledi.

“Kripto, yeni bir dengeye ulaşana kadar muhtemelen NASDAQ ile ilişkili ticaret yapıyor… İçgüdüme göre yapılacak daha fazla hasar var ve bu, insanlar biraz para kazanmadan önce en azından önümüzdeki birkaç çeyrek boyunca çok dalgalı, değişken ve zor bir piyasada işlem görecek.” bir dengede olduğumuzu hissedin. Bu noktada aslında oldukça iyimserim.”

Bu hafta, Galaxy Digital ilan edildi Büyük dijital varlık fiyatlarındaki düşüşler nedeniyle ilk çeyrekte 111,7 milyon dolarlık net kapsamlı kayıp. Firma önceki yıl döneminde 858,2 milyon dolar kazandı.

Novogratz, Galaxy Digital’in türbülansa rağmen güçlü kaldığını söylüyor.

“Galaxy, dijital varlık fiyatlarındaki düşüşlerin arka planında güçlü bir çeyrek daha gösterdi ve Yatırım Bankacılığı ve Madencilik segmentlerimizden gelen rekor katkılar da dahil olmak üzere operasyonel iş kollarımızın dayanıklılığını ve sürdürülebilir karlılığını görmekten gurur duyuyorum.”

Novogratz tahmin eder Piyasa değerine göre en iyi kripto varlığı Bitcoin (BTC) yaklaşık 30.000 $ tutarken, önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum (ETH) 2.000 $ işaretini elinde tutacak. Bitcoin, yazı yazılırken 30,888,27 dolardan işlem görüyor ve Ethereum şu anda 2,348,21 dolardan fiyatlandırılıyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Resim: Amelia Murphy/Shutterstock/Natalia Siiatovskaia
Yorum Yap