Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Milyarder Mike Novogratz, Bitcoinden Çok Altına Yöneliyor

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Milyarder Mike Novogratz, Bitcoinden Çok Altına Yöneliyor
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı

Novogratz’un açıklamaları, geçtiğimiz ay yatırımcıların “altın ve bitcoin izlemesi” gerektiğini söylediği son tavsiyelerini takip ediyor. Michael Novogratz tanınmış bir yatırımcıdır ve yıllardır Fortress Investment Group yatırım şirketinde riskten korunma fonu yöneticisidir. Şimdi Novogratz dijital para birimlerine inanıyor ve 2017’de basına net değerinin %20’sinin bitcoin ( BTC ) ve ethereum ( ETH ) olduğunu söyledi.

Novogratz fiyat tahminleriyle de bilinir ve Aralık 2017’de ”Ayı” piyasası fiyatlarını tahmin etti. Yatırımcı şimdi Galaxy Digital Holdings Ltd. şirketine liderlik ediyor ve fiyat tahminleri yapmaya devam ediyor. 1 Haziran’da Novogratz , 142.000 Twitter takipçisine, insanların “altın ve bitcoini izlemek” ve “bu grafik daha yüksek olursa bitcoini artıracak” tweetleri attı.

İçerik Sayfası Reklam Alanı
 

Temmuz ayının ilk haftası sona erdikten ve BTC fiyatları 9 bin dolarlık bölgenin hemen üzerinde ilerledikten sonra , Novogratz halka CNBC’nin 8 Temmuz’da yayınlanan Hızlı Para programında da bitcoin’den daha fazla altın tutmaları gerektiğini söyledi .

Hızlı Para röportajında ​​Novogratz, “Benim düşüncem, bitcoin yolunun altından daha iyi performans gösterdiğini, ancak insanlara altından çok daha az bitcoin vermelerini söyleyeceğim,” dedi. Galaxy Digital kurucusu ayrıca şunları ekledi:

”Bitcoin’i satın almak hala zor. Satın almak daha kolay olsaydı, çok daha yüksek olurdu. Ve gittikçe daha fazla insan satın almayı kolaylaştırıyor: fonlar oluşturuluyor, velayetler yapılıyor, bir noktada bir ETF alacağız.” dedi.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yorum Yap