Neo Geli̇şti̇ri̇ci̇ler 1.6 Mi̇lyon Tokeni Kilitliyor Mu?

 Neo Geli̇şti̇ri̇ci̇ler 1.6 Mi̇lyon Tokeni Kilitliyor Mu?

Birçok platform gibi NEO geliştirme ekibi de önemli miktarda yerli token barındırıyor.  Bunları periyodik olarak fon toplamak için satıyorlar.Bu nedenle, ara sıra pazara giren büyük miktarlar sürpriz olmamalıdır.

Whale Alert, NEO tokenlerinin kilidini bugün erken saatlerde açıkladı:

Söz konusu NEO tokenlerinin henüz satılmadığını ve vakfın ne zaman ve nasıl olacağını duyurmadıklarını belirtmek gerekir.  Bununla birlikte, bir satışın yakında gerçekleşeceğini varsaymak güvenlidir ve token fiyatının düşmesine neden olur.

Kripto fiyatları şu anda geçen hafta büyük bir düzeltmeden geri döndü ve şüphesiz NEO ekibi tasfiye etmeyi seçmeden önce daha yüksek fiyatlar görmek istiyor.  Neyse ki yatırımcılar için vakıf, mali konularda şeffaflık konusunda bir üne sahip.

Neo Bi̇r Başlangıç Crossroad’larında

İki yıl önce, Çin merkezli platform, piyasa sıralamasında hızla ilk 10’a girmeyi belirsiz hale getirdi.  Ethereum’a ilk gerçek rakip olarak kabul edilen NEO’nun ana satış noktası, yaygın olarak bilinen kodlama dillerinde merkezi olmayan uygulamalar (Dapps) oluşturma yeteneğiydi.

NEO etrafında ki aldatmaca o zamandan beri solmuş.  Çoğu altcoin gibi, piyasa değeri 2018’in başından beri düştü ve pazar sıralaması kaymaya devam ediyor.  En büyük zorluğu, Vepphain ve Cardano gibi DApp alanında yer açmayı vaat eden güçlü rakiplerin ortaya çıkması oldu.

Yetenekli bir çekirdek geliştirici ekibini koruduğu ve savunucu sıkıntısı olmadığı için NEO yine de geri dönebilir.  Bu yıl, NEO 3.0 adlı yeni bir ana ağın piyasaya sürülmesini içeren büyük bir yükseltme planlanıyor.

Çoğu analist, NEO‘nun geleceğini, henüz blockchain benimsenmesi konusunda net bir pozisyon almayan Çin hükümetinden kabul etmeye bağlamaktadır.  Büyük Çinli işletmelerin yanı sıra etkili liderlerle bağları olan platform etrafında uzun süredir söylentiler dönüyordu.  

NEO savunucuları, platformun ileriye doğru net bir vizyona sahip olduğundan emin olabilirler, ancak piyasa değerinin kripto alanında önemli olduğu konusunda hiçbir soru olamaz.  Bu nedenle, token fiyatına zarar verebilecek adımlar atarken vakfın çok dikkatli olması gerekir. diye belirtti.

Yorum Yap