Nexo, Avrupa’da Kripto Destekli Kredi Kartını Piyasaya Sürüyor

 Nexo, Avrupa’da Kripto Destekli Kredi Kartını Piyasaya Sürüyor

Önemli Çıkarımlar

Nexo, Avrupa’da yeni bir kart hizmeti başlatmak için Mastercard ve e-para cüzdanı sağlayıcısı DiPocket ile ortaklık kurdu. Nexo Card, kullanıcıların kripto para varlıklarını teminat olarak kullanarak itibari para ödünç almalarına ve harcamalarına izin verecek. Kart, Google Pay ve Apple Pay ile entegre olacak, %2 geri ödeme sunacak ve %90’a varan bir kredi-değer oranına izin verecek. Bu makaleyi paylaş

Kripto hizmet sağlayıcısı Nexo, bugün, Avrupa’da, kullanıcıların kripto varlıklarını kolayca harcanabilir itibari para kredileri çekmek için teminatlandırmasına izin verecek türünün ilk örneği bir kart başlatmak için DiPocket ve Mastercard ile ortaklık kurduğunu açıkladı.

Nexo, Avrupa’da Kripto Kartını Piyasaya Sürüyor

Nexo bir Mastercard kartı piyasaya sürüyor ve müşteriler teminat olarak kripto kullanarak kredi alabilecekler.

Çarşamba günü basın bülteniNexo, Avrupa’da türünün ilk örneği kripto kredi kartını piyasaya sürmek için Mastercard ve DiPocket ile ortaklık kurduğunu duyurdu. Nexo Card olarak adlandırılan yeni kart, Nexo tarafından sağlanan ve kullanıcıların kriptolarını satmadan fiat para birimlerini ödünç almalarına ve harcamalarına olanak tanıyan kripto destekli bir kredi hattına bağlanacak. Kredi/değer oranını %20’nin altında tutan müşteriler için Nexo’nun kredi limiti sıfır maliyetle sunulacak.

Nexo’nun kurucu ortağı ve yönetici ortağı Antoni Trenchev, yeni kartın piyasaya sürülmesiyle ilgili olarak, ürünün Avrupa’daki milyonlarca insana yardımcı olacağını ve ardından dünya çapında kripto varlıklarını satmak zorunda kalmadan anında harcamak için kullanacağını söyledi. Basın açıklamasında, “Mastercard ve DiPocket ile ortaklaşa Avrupa’da Nexo Card’ın piyasaya sürülmesi bizim için büyük bir kilometre taşı ve mevcut finansal ağ ile dijital varlıklar arasındaki muazzam sinerjinin en son kanıtı” dedi.

Duyuruya göre hizmet, teminat olarak Bitcoin, Ethereum ve Tether dahil olmak üzere birden fazla kripto varlığını kabul edecek, minimum geri ödeme şartı olmayan dinamik kredi hatlarına sahip olacak ve ayda 20.000 Euro’ya (21.672 $) kadar forex ücreti talep etmeyecek. Nexo Card, Apple Pay ve Google Pay ile entegre olarak hem sanal hem de fiziksel biçimde sunulacak ve her işlemde Bitcoin veya firmanın NEXO jetonu ile ödenen %2 nakit geri ödeme sunacak. Firma ayrıca, belirli bir Avrupa ülkesindeki bir odak grup tüketiciyi hedefleyen Nexo Card’ın başarılı bir kısmi dağıtımını tamamladığını ve ürüne talep olduğunu gösterdiğini açıkladı.

Nexo, kullanıcıların platformunda faiz kazanmak için kripto para birimlerini takas etmesine, ödünç almasına ve hissesine izin veren lider bir çok uluslu kripto servis sağlayıcısıdır. Firma, geçen Ekim ayında New York Eyaleti Başsavcısı’nın kendisine ve ABD merkezli doğrudan rakibi Celsius’a, borç verme ürünlerinin şirketlerin New York’a teklif etmek için lisanslı olmayan menkul kıymetler olduğunu iddia ederek eyaletteki operasyonlarını durdurma emri vermesiyle bir engelle karşılaştı. York müşterileri.

Açıklama: Yazma sırasında, bu parçanın yazarı ETH’ye ve diğer birkaç kripto para birimine sahipti.

Bu makaleyi paylaş

Bu web sitesindeki veya bu web sitesi aracılığıyla erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, ancak Decentral Media, Inc., bu web sitesindeki veya bu web sitesi aracılığıyla erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği veya doğruluğu konusunda hiçbir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi veya diğer finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu web sitesindeki bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu web sitesindeki bilgilerin bir kısmı veya tamamı güncelliğini yitirebilir veya eksik veya yanlış olabilir veya olabilir. Eski, eksik veya yanlış bilgileri güncelleyebiliriz, ancak buna mecbur değiliz.

Bu web sitesindeki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO veya başka bir yatırım hakkında yatırım kararı vermemeli ve bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı veya bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO veya başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına veya başka bir kalifiye finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler veya emtialar hakkında analiz veya raporlama için herhangi bir biçimde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

AVAX veya LUNA’da 600 $’a kadar kazanın

Önümüzdeki 100 milyon insanı kriptoya getirme hedefimizle Celsius, topluluğumuz için her zaman en iyi deneyimleri ve fırsatları sağlamaya çalışıyor. Buna arama yapmak da dahildir…

Nexo, Uygulama İçi Kripto Para Birimi Değişim Hizmetini Tanıtıyor

Yönetimi altında 4 milyar doların üzerinde varlığa sahip dijital varlıklar için önde gelen düzenlenmiş finansal kuruluş olan Nexo, bugün uygulama içi Nexo Exchange’in lansmanını duyurdu. Bu tescilli takas ile…

Nexo, Fidelity Ortaklığı İle Kurumsallaşıyor

İşbirliği sayesinde Nexo, kurumsal pazara saklama ve borç verme hizmetleri sunmaya odaklanacak. Nexo, Kurumsal Hareketi Duyurdu Kurumlar giderek dijital varlıklar alanına katılmak istiyor,…

New York Başsavcısı, İki Kripto Borç Verme Platformunu Kapatma Emri Verdi

New York Başsavcısı Letitia James bugün iki “kayıtsız kripto kredi platformunun” New York Eyaleti içindeki faaliyetlerini durdurması gerektiğini duyurdu. İki firmanın isimleri yeniden düzenlendi…

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap