NFT Blockchain Flow, 725 Milyon Dolarlık Ekosistem Fonu Başlattı

 NFT Blockchain Flow, 725 Milyon Dolarlık Ekosistem Fonu Başlattı

Önemli Çıkarımlar

NFT ve oyun odaklı blockchain Flow’un arkasındaki şirket olan Dapper Labs, ekosistemini desteklemek için 725 milyon dolarlık bir fon başlattı. Bir blok zinciri ekosisteminin büyümesini desteklemek için kullanılan en büyük teşvik fonudur. Flow, NBA Top Shot ve çeşitli diğer NFT ve oyun projelerine ev sahipliği yapar. Bu makaleyi paylaş

NFT ve oyun odaklı blockchain Flow’un arkasındaki şirket olan Dapper Labs, blockchain ekosisteminin büyümesini desteklemek için 725 milyon dolar topladı.

Flow, 725 Milyon Dolarlık Ekosistem Fonunu Açıkladı

Dapper Labs, Flow’un merkezi olmayan uygulamalar ekosistemini büyütmek için 725 milyon dolar topladı.

İçinde Salı basın açıklamasıFlow’un önde gelen oyun blok zincirlerinden birinin arkasındaki şirket olan Dapper Labs, Web3 ekosistemini desteklemek ve büyütmek için rekor kıran 725 milyon dolar topladığını duyurdu. Fonun yatırımcıları arasında Andreessen Horowitz, Digital Currency Group, Union Square Ventures ve Coatue gibi risk sermayesi ağırlıkları yer alıyor. Çoğunun halihazırda ağın jeton FLOW ve Dapper Labs öz sermayesine önemli yatırımları var.

Basın açıklamasına göre, para jeton hibeleri, kuluçka programları ve Flow ekosistemindeki “oyun, altyapı, merkezi olmayan finans, içerik ve yaratıcıları” desteklemek için diğer kaynaklar için kullanılacak. Zamları açıklayan Dapper Labs CEO’su Roham Gharegozlou şunları söyledi:

“Web3’te dünyanın önde gelen yatırımcılarından bazılarının bu fona olan bağlılıkları aracılığıyla Flow ekosistemine böylesine güçlü bir güven oyu verdiğini görmekten heyecan duyuyoruz. Aktif katılımları ve destekleriyle Ekosistem Fonu, Flow ekosistemindeki 7.500’den fazla güçlü ve hızla büyüyen geliştirici topluluğu için gerçek bir oyun değiştirici olma fırsatına sahip.”

Flow, en iyi NFT oyunu NBA Top Shot’a ev sahipliği yapmasıyla tanınan yüksek verimli bir blok zinciridir. Dapper Labs, oyun ve NFT projeleri için daha ölçeklenebilir bir platform oluşturmak amacıyla iki yıllık geliştirme sürecinin ardından 2019’da Flow’u piyasaya sürdü. 2017 yılının sonlarında şirket, ilk oyunu CryptoKitties’in popülaritesinin patlamasından ve Ethereum’da büyük bir tıkanıklık krizini tetiklemesinden sonra manşetlere taşındı. Bazı tahminlere göre, CryptoKitties, Ethereum’un yükselen işlem ücretleri nedeniyle gözden düşmeden ve çoğu kullanıcı için erişilemez hale gelmeden önce, zirvesinde yaklaşık 1,5 milyon aktif kullanıcıya sahipti.

Flow’daki verilere göre resmi internet sitesi, ağ şu anda 1.000’den fazla aktif projeye ve 175.000 günlük aktif kullanıcıya ev sahipliği yapıyor; bu, hala Ethereum ve Solana ve BNB Chain gibi diğer önde gelen Katman 1 blok zincirlerinden daha düşük büyüklük sıraları. Ağın FLOW tokeni bugünkü haberlerde yaklaşık 3,91 dolardan 4,50 dolara yükseldi, ancak o zamandan beri geri çekildi. Basında 4.04 dolardan işlem görüyor.

Açıklama: Yazma sırasında, bu parçanın yazarı ETH’ye ve diğer birkaç kripto para birimine sahipti.

Bu makaleyi paylaş

Bu web sitesindeki veya bu web sitesi aracılığıyla erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, ancak Decentral Media, Inc., bu web sitesindeki veya bu web sitesi aracılığıyla erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği veya doğruluğu konusunda hiçbir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi veya diğer finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu web sitesindeki bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu web sitesindeki bilgilerin bir kısmı veya tamamı güncelliğini yitirebilir veya eksik veya yanlış olabilir veya olabilir. Eski, eksik veya yanlış bilgileri güncelleyebiliriz, ancak buna mecbur değiliz.

Bu web sitesindeki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO veya başka bir yatırım hakkında yatırım kararı vermemeli ve bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı veya bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO veya başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına veya başka bir kalifiye finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler veya emtialar hakkında analiz veya raporlama için herhangi bir biçimde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yorum Yap