Nicel Analist PlanB, İki Katalizörün Bir Sonraki Bitcoin (BTC) Rallisini Tetikleyebileceğini Söyledi

 Nicel Analist PlanB, İki Katalizörün Bir Sonraki Bitcoin (BTC) Rallisini Tetikleyebileceğini Söyledi

Takma adlı Bitcoin (BTC) analisti PlanB, iki katalizörün bir sonraki büyük BTC ralli dalgalarını tetikleyebileceğini söylüyor.

PlanB, Blockware Intelligence ile bir YouTube röportajında soruldu Bitcoin için bir sonraki büyük benimseme dalgasını hangi olaylar veya gelişmeler tetikleyebilir?

“Bu soruyu beş yıl önce sormuş olsaydın, o zamandan beri olan her şeyi düşünmezdim. Muhtemelen şu anda bilmediğimiz bir şey bizi bir sonraki seviyelere taşıyacak. Ancak bildiklerimizden bir çıkarım yaparsak, ikinci veya üçüncü bir El Salvador oyunu gerçekten değiştirirdi. Küçük bir ülke olan El Salvador, Latin Amerika’da yalnız olmasa da, Meksika, Brezilya veya Arjantin onlara katılsaydı, bu durum IMF için çok daha güçlü ve çok daha zor olurdu. [International Monetary Fund] ezmek için. Bu gerçekten izlediğim bir şey.”

Kantitatif analist ayrıca normal insanlar tarafından günlük kripto benimsenmesinin, özellikle kurumsal benimseme ile eşleştirildiğinde Bitcoin için büyük yükselişler üreteceğini söylüyor.

“Ve sonra, kurumlardan geçen normal insanlardan gelen normal talep – emekli maaşlarını Bitcoin’e koyan insanlar… Bir borsadan Bitcoin satın alan insanlar… Etrafımda görüyorum.

Bitcoin satın almak için iyi bir zaman olduğunu düşünen çok sayıda insan var… Çok daha fazla insan ‘Hey, nasıl cüzdan kurarsınız?’ diye soruyor. Ve bence çok küçük bir evlat edinme de çok önemli ve biz de bunu görüyoruz.”

Bitcoin, yazı yazılırken 39.876 dolardan işlem görüyor.

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Murphly
Yorum Yap