Nightly Mint: Günlük NFT Özeti

 Nightly Mint: Günlük NFT Özeti

Taze nane için sakin bir Salı günüydü. Hafta içi her gün, günlük NFT eylemi dozunu ele alıyoruz – ve bugün daha yavaş bir gün olsa da, hızlı bir şekilde özetlemek için hala çok sayıda eylem var. Spor NFT’lerinde, beyzbol NFT’leri dünyasında tartışmasız lider olan Candy Digital, dinamik NFT’leri ortaya koyuyor. Bu arada Crabada, Avalanche ağında patlama yaşıyor ve en büyük finansal kredi ve banka kartı sağlayıcılarından ve ödeme işlemcilerinden biri, NFT’ler etrafında yeni ticari marka başvuruları yapıyor.

Hepsini bir lokmalık günlük özette gözden geçirelim:

Gecelik Nane

En Son Nane: Candy Digital’de Dinamik NFT’ler

Dinamik NFT’ler, kesinlikle en büyük ve en parlak hale gelen eski projeler arasında, büyük ölçüde radarın altında kaldı. Major League Baseball ile ortaklık taşıyan Candy Digital, bugün gelen haberlere göre dinamik NFT’ler üzerinde çalışıyor ve ‘MLB ICON Leadoff’ adlı bir diziyle başlıyor. Candy Digital, her oyundan oyuncu performanslarını entegre edeceğinden, NFT’lerle iç içe geçmiş fantezi sporlarının erken yinelemelerine yol açabilir (ancak burada dolaylı olarak, fantezi sporlarından bu uygulamada bahsedilmemiştir). Spor NFT’lerini bir sonraki seviyeye taşımak için önemli bir gelişme.

İlgili Okuma | Bitcoin Verileri: Ayı Piyasası Kanalında Kalan Aktif Varlık Sayısı

Mastercard, Metaverse ve NFT etkileşimi için patent başvurusunda bulundu. | Kaynak: NYSE: TradingView.com’da MA

Mastercard Hamle Yapıyor mu?

Visa ve Mastercard iki güçlü finansal oyuncu ve Visa geçen yıl bir CryptoPunk satın almak gibi NFT’lerde kesinlikle bir sıçrama yapmış olsa da, Mastercard etkinliğinin çoğunu perde arkasında gerçekleştirdi. Bugün, Mastercard’ın bir düzineden fazla yeni ticari marka başvurusu NFT ve metaverse etkileşimi etrafında. Şirket, bankalara ve tüccarlara NFT’lerin ve ilgili blok zinciri uygulamalarının kullanımı konusunda tavsiyelerde bulunmak için bu yıl yüzlerce yeni çalışanı işe aldı.

‘Nane Taze’ Alın

Bugünün ‘Minty Fresh’ incelemesi, Twitter’da @gojo_crypto’nun izniyle GameFi NFT ciltlerinin son 30 gününe hızlı bir bakış. Crabada, Avalanche zincirinde o kadar büyük bir büyüme gördü ki Avalanche’ın ağ maliyetlerini aşağı çekmeye başladı. Avalanche’ın buna göre özel bir Crabada alt ağı oluşturması bekleniyor.

En iyi GameFi NFT sıralaması

Son 30 gündeki satış hacmine göre

1. @PlayCrabada $53.9M
2. @Sorare 24.3 milyon dolar
3. @AxieInfinity 23,2 milyon dolar
4. @TheSandboxGame 4,9 milyon dolar
5. @kripto_unicorns 2,98 milyon dolar
6. @HoppersGame 2,96 milyon dolar

kaynak: @kriptoslamio

— Gojo (@Gojo_Crypto) 12 Nisan 2022

İlgili Okuma | CeFi Platform Celsius, ABD’deki Yalnızca Akredite Yatırımcılara Getirilen Ödülleri Kısıtlıyor

Pexels’ten öne çıkan resim, TradingView.com’dan Grafikler Bu içeriğin yazarı, bu makalede adı geçen taraflardan herhangi biri ile ilişkili veya bağlantılı değildir. Bu finansal tavsiye değildir.
Yorum Yap